Kanoe.cz

Hradilkova premiéra na filmovém plátně je tu, zatím ale leží ve skriptech

letV květnu, i přes špatný úvod nominačních závodů, bojoval až do poslední chvíle o účast na olympijských hrách v Rio de Janeiru. O pouhou setinu přišel o titul mistra Evropy a také jistotu nominace do reprezentačního týmu pro rok 2017. Ani tréninkový výpadek, který Hradilkovi zavinilo natáčení filmu Tenkrát v ráji, kde ztvárnil hlavní postavu, nevzal elitnímu kajakáři možnost ukázat, jak velký závodník se v něm stále skrývá. Léto mu sice nepřineslo „zlatý hattrick“ v podobě třetí účasti na OH, ale splnilo dětský sen.

Po mistrovství Evropy přemýšlel český reprezentant, jak naložit s dlouhou letní pauzou, oddělující závody Světového poháru. Rozhodl se splnit sám sobě dětské přání a díky pilotnímu výcviku mohl sám vzlétnout do oblak. „To je teď takový můj nový koníček. Je to úžasný element, který mě chytnul a hrozně mě baví,“ řekl novinářům Hradilek. „Už mám za sebou asi dvanáct hodin letů po Čechách, což je úžasný,“ dodal vzápětí. Kvůli přípravě na pilotní zkoušky nyní leží ve skriptech. „Je to náročné, člověk nemůže mít kocovinu, když se učí,“ žertoval. „Samozřejmě je to věc, kterou nelze podcenit,“ dodal vážně. 

filmKromě návratu k učení stíhá i přípravu na další sezónu. „Letos jsem začal netradičně brzo trénovat už druhý týden v říjnu a dokonce hodně překvapivě mě to strašně baví,“ říká Hradilek, který se už pomalu chystá na svou tradiční pouť za divokou vodou i daleko příznivějším podnebím na opačnou polokouli. Na Novém Zélandu byla v Aucklandu na začátku roku otevřena první zdejší slalomová trať a na konci listopadu se zde uskuteční i závody. „Pro všechny jsou poměrně atraktivní, je tam pro vítěze v banku 105 tisíc dolarů, což je hodně slušný oříšek a doufám, že ho rozlousknu.“ Kromě Vávry budeme moci držet palce i dalším kajakářům, představí se zde Vít Přindiš a Ondřej Tunka.

Film Tenkrát v ráji přijde do českých kin ve čtvrtek 27. října. Pro jednoho z hlavních herců i celý štáb přináší premiéra i jisté obavy, jak bude film přijat u široké veřejnosti. „Jaký jsem herec? To musíte zhodnotit vy!“ hlásí Hradilek.

MS Rio 2018

logo Rio2018

1.SP Liptovský Mikuláš

4.SP Tacen

Krumlovský maraton

KVM 2018

Finále SP La Seu

3.SP Augsburg

Instagram #czechcanoe

MS juniorů a U23

2.SP Krakov

SP KrakowOnline výsledky
Fotogalerie

Přímý přenos
ČT Sport
sobota K1ž, C1m
semi
8:50-11:20
finále 11:50-13:20
 neděle C1ž, K1m
semi 8:50, 10:05, 10:45
finále 11:50-13:20

Mistrovství Evropy

Auto od AutoTreid

thumb ATT075 Vizual Seat Arona 02b

2x automobil Seat Arona na jeden rok od společnosti Autotreid“.
Sledujte, kdo vede!

Adidas Sickline

SP La Seu

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

ME slalom Tacen

Tacen 2017

SP Ivrea

logo ivrea
Live stream
Online výsledky
ČT Sport - přímý přenos
neděle 3.9. 13:30-14:30

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

3.SP Markkleeberg

WRR Markkleeberg

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF