Kanoe.cz

Deblkanoisté Karlovský s Jáněm byli podruhé za sebou čtvrtí v závodu SP

Seu – Deblkanoisté Ondřej Karlovský a Jakub Jáně mají letos zatím smůlu. Při úvodním závodu Světového poháru ve vodním slalomu v Praze byli o kousek druzí, v dnešním čtvrtém dílu seriálu ve španělském Seu zase podruhé za sebou těsně čtvrtí. Ve finále jim dnes sekundovali na šestém místě Jonáš Kašpar s Markem Šindlerem, ve finále byla také Kateřina Kudějová, nakonec devátá kajakářka. Karlovskému s Jáněm, kteří se letos v Praze dostali na pódium poprvé v kariéře, mají formu. Ale stejně jako v minulém závodu v Liptovském Mikuláši ani dnes na medaili nedosáhli, chybělo jim 1,52 sekundy..

Oba ale měli z výsledku radost. „Je to super výsledek,“ říkali deblkanoisté. Karlovský byl navíc před závodem týden nemocný. „Sice je to už letos podruhé, ale nemůžeme si všechny náboje vystřílet už teď, to nejlepší si šetříme na mistrovství světa,“ prohlásil háček Karlovský.

Kudějová prošla do finále šestým časem, v boji o medaili předvedla ještě rychlejší čas, ale dvě sekundy připsala za šťouch hned na třetí brance a na deváté místo ji odsunuly i lepší výkony soupeřek. Nejlepším českým výsledkem v Seu tak bylo sobotní druhé místo kanoistky Kateřiny Hoškové.   

Kvalitním výkonem po zranění ramene se do Světového poháru vrátila sedmačtyřicetiletá kajakářka Štěpánka Hilgertová, který závody v Krakově a Liptovském Mikuláši vynechala, aby se doléčila. A měla také smůlu, neboť obsadila jedenácté místo se ztrátou dvou setin na postupovou desátou pozici. 

Video z finále

 

Video Semifinále

Stránky závodu: http://laseudurgell.worldcup.events.slalom.canoeicf.com/

On-line výsledky: www.canoeliveresults.com

 

 

ČEZ PRAGUE RSX

Instagram #czechcanoe

Auto od AutoTreid

thumb ATT075 Vizual Seat Arona 02b

2x automobil Seat Arona na jeden rok od společnosti Autotreid“.
Sledujte, kdo vede!

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

 

Partneři ČSK DV

UNIQA logo 2018   


letenky na míru
  


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

2019 Oceania Championships

ICF Ranking Markkleeberg

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF