Kanoe.cz

TESTY SCM - rychlost

Na základě výsledků prvního kola výběru do SCM jsou na testovací sraz - druhé kolo výběru do SCM zváni všichni sportovci uvedení v seznamech (viz níže). Sportovci zařazovaní do SCM, kteří byli pozváni na testovací sraz RDJ, už v Praze testováni nebudou a budou jim započítány výkony z Nymburka. Pravidla testování budou v Praze a v Nymburce stejná.
Obecné testování SCM proběhne 19.11. a 20.11. 2005 v Praze.

Pozvánky na testy SCM byly rozeslány 18.10. na kontaktní adresy jednotlivých oddílů.

Vedoucím akce je vedoucí trenér SCM Pavel Hottmar

Sraz účastníků z oddílů USK a NYM je v sobotu 19.11. do 9 hodin v klubovně loděnice USK Praha.
Sraz účastníků z oddílů POD, PCE, PAR, CER a SHK je v sobotu 19.11. do 10 hodin v klubovně loděnice USK Praha.
Sraz účastníků z oddílů PDM, SEZ, ZAM, KOJ, OLO a FRM je v sobotu 19.11. do 11 hodin v klubovně loděnice USK Praha.
Sraz účastníků z oddílů KVS, SPA, MOD, DUP a SOP je v neděli 20.11. do 9 hodin v klubovně loděnice USK Praha.
Sraz účastníků z oddílů TSE, LIB, JAB, PPL a SED je v neděli 20.11. do 10 hodin v klubovně loděnice USK Praha.
Sraz účastníků z oddílů KAD, TYN, DEC a ONV je v neděli 20.11. do 11 hodin v klubovně loděnice USK Praha.

Ukončení akce: v sobotu 19.11. kolem 17 hodin na Strahově a v něděli 20.11. také kolem 17 hodin na Strahově

Vezměte s sebou: věci na běh, na plavání a do posilovny, nezapomeňte přezutí.
Přivezte také veškerou tréninkovou dokumentaci (až 3 roky zpětně) - pokud je to možné.

Program: dopoledne silově vytrvalostní testy v posilovně loděnice USK
od 14 hodin plavání v bazénu na Strahově
od 16 hodin běh na stadionu Přátelství na Strahově

ČSK hradí pozvaným závodníkům cestovné ve výši ceny jízdného za vlak nebo autobus.

Informace a dotazy na telefonech 724525500 - P.Hottmar nebo 233017319, 220513 621
- P. Mokrý



Pavel H o t t m a r
vedoucí testovacího srazu




Seznam účastníků testů SCM, které se uskuteční v Praze 19.11. 2005


oddíl
jméno, kategorie
USK
Mikula Matěj K88
USK
Pavlík Matouš K88
USK
Hans Tomáš K89
USK
Lněnička Jan K90
USK
Čechová Šárka 87
USK
Krpatová Lucie 92
USK
Hájková Dominika 89
USK
Bendová Nela 90
USK
Novák Roman C91
NYM
Drahokoupil Dan C91
NYM
Smolík Libor C89
NYM
Davídková Hana 90
NYM
Davídek Pavel K87


POD
Hofman Daniel K91
POD
Michl Pavel K89
POD
Papaj Jan K89
POD
Havelka Václav K90
PCE
Stehno Vitězslav C89
PCE
Futerová Eliška 87
PAR
Šťastný Martin C90
PAR
Němec Jiří C90
PAR
Kuta Lukáš C90
PAR
Marušák Roman C88
CER
Němeček Jan K87
CER
Vik Ladislav K87
CER
Ježková Tereza 87
SHK
Kolářová Kristýna 87
SHK
Matoušková Lucie 89

PDM
Kostkan Vojtěch K91
PDM
Kostkan Jaroslav K88
SEZ
Halda Jan C87
SEZ
Spálenský Martin C91
SEZ
Zátko Jan C92
SEZ
Kislinger Jan C91
SEZ
Doktorová Andrea 90
SEZ
Ryšavá Barbora 88
ZAM
Paďourová Zdislava 90
KOJ
Braunerová Marie 90
OLO
Šerá Zuzana 92
OLO
Fasner Tomáš K90
FRM
Uňatinská Vlasta 88
FRM
Adámková Nikola 89
FRM
Drobný Marek K91


Seznam účastníků testů SCM, které se uskuteční v Praze 20.11. 2005


oddíl
jméno, kategorie
KVS
Nečas Ondřej C87
KVS
Jurenka Jakub C87
KVS
Ježová Jana 91
KVS
Čadková Anna 91
KVS
Mlezivová Michaela 91
KVS
Klap Jaroslav K90
KVS
Kindlman Jan C89
KVS
Theodor Ondřej C90
SPA
Maleček Miloslav K89
SPA
Svárovský Jakub K90
SPA
Lundák David K92
SPA
Nečas David C92
MOD
Kusovský Lukáš K91
DUP
Červený Petr K87
SOP
Matoušek Ondřej K87

TSE
Durďák Václav C89
TSE
Hes Lukáš K90
TSE
Šťastný Šimon K90
TSE
Hlaváček Vojtěch K92
TSE
Havel Daniel K91
TSE
Sladkovská Leona 90
TSE
Kosíková Tereza 90
LIB
Trčálková Pavla 89
JAB
Běžel Petr K91
PPL
Čížek Jaromír K91
PPL
Hegnerová Martina 91
PPL
Egermaier Martin C87
PPL
Vágner Pavel K88
SED
Korčák Josef K87

KAD
Slaba Jakub C88
KAD
Savková Monika 90
KAD
Voltr Jaroslav K91
KAD
Švestka Jakub K91
KAD
Šerák Petr K91
KAD
Březina Martin K90
KAD
Sklenička Tomáš K90
KAD
Kozák Vladimír C89
KAD
Janda Martin C90
TYN
Luňáček Jan C90
TYN
Dlouhá Eliška 91
TYN
Trubač Ondřej C91
DEC
Antoniová Lucie 89
ONV
Bobková Karolína 90
ONV
Machová Monika 91


Metodické podmínky obecného testování 19.11. - 20.11. 2005


BĚH 1500 / 800m
  • na atletické tartanové dráze dlouhé 400m
  • jednotlivé běhy po osmi až dvanácti startujících


PLAVÁNÍ 200m
  • libovolnou technikou v bazénu dlouhém 25m
  • se skokem nebo bez, podle osobních dispozic


BENCH
  • hýždě musí být v neustálém kontaktu s lavicí
  • činka musí být spouštěna až k hrudníku a zvedána až do natažených paží
  • činka musí být zvedána v přibližně vodorovné poloze
  • během dvouminutového testu je možné libovolně odpočívat odložením činky do stojanů


PŘÍTAH
  • testy budou prováděny na lavici silné 9 cm
  • vzdálenost lavice od ležící činky bude nastavována individuálně podle délky paží
  • dolní končetiny musí být volně na lavici
  • hrudník musí být v neustálém kontaktu s lavicí
  • činka musí být zvedána až k lavici, aby došlo k dotyku žerdě s lavicí
  • činka musí být spouštěna až do natažených paží
  • činka musí být zvedána v přibližně vodorovné poloze
  • nohami nesmí být během cvičení prováděny výrazné pohyby


Rozhodování o započtení či nezapočtení opakování při silově vytrvalostních testech je v kompetenci vedoucího trenéra SCM nebo jeho pověřeného zástupce.


Hmotnosti činek pro testování silové vytrvalosti podle kategorií (kategorie pro rok 2005)
  • žáci 30kg
  • dorostenci 35kg
  • junioři 40kg
  • žákyně 25kg
  • dorostenky 30kg
  • juniorky 35kg

Olympijské naděje

ME juniorů a U23 2017 - Sprint

ME Sprint - Plovdiv 2017

ME Marathon 2017

Mistrovství Evropy juniorů a U23 - sprint

SP Belehrad

logo Belehrad

 

SP SZEGED

logo szeged2017

 

SP Montemor-o Velho

thumb logo sprint SP1

 

Olympijské naděje - Szeged

Mistrovství Evropy juniorů a U23 - sprint

Mistrovství světa juniorů a U23 - Minsk 2016

 

nabreziMM
Český svaz kanoistů se stal podepsáním partnerské smlouvy s Městem Kadaň v roce 2008 partnerem projektu Nábřeží Maxipsa Fíka v Kadani (CZ, 1.09/1.2.00/09.00052).

RSS rychlost