Kanoe.cz

Výběr sportovců do SCM pro rok 2006 - rychlost

Žebříčky sportovců vytvořených na základě výběrových kritérií do SCM za závodní sezonu 2005 v jednotlivých věkových a lodních kategoriích.

Vážení přátelé.

Rada SCM schválila na svém posledním zasedání žebříčky sportovců vytvořené na základě výběrových kritérií pro zařazení do SCM pro rok 2006 - první kolo. Na zákledě těchto žebříčků byl proveden výběr sportovců, kteří budou přizváni na kolo druhé - testování obecné připravenosti.

Vybraní sportovci, na základě schválených výběrových kritérií, jsou v žebříčcích označení tučně. Rada SCM navíc rozhodla přizvat na druhé kolo výběru i sportovce, kteří nesplnili procentuelní limit ve své kategorii, ale dosáhli ve vybraných deseti startech více než 100b. Tito sportovci jsou označeni tučně a kurzivou.

Zájemci o zařazení do SCM pro rok 2006, z vybraných sportovců se musí zůčastnit druhého kola výběru, který se bude konat ve dnech 19. a 20.11. v Praze. Sportovci budou rozděleni do dvou skupin z nichž jedna bude mít testy v sobotu a druhá v neděli.

Podrobnosti a přesné informace o testování dostanou trenéři oddílu písemně, včetně seznamu sportovců z jejich oddílu/klubu, kteří mají právo se testování zůčastnit. Krom toho budou tyto informace včas k dispozici na serveru Kanoe.cz.

Pro sportovce, kteří se, prokazatelně ze zdravotních důvodů, nebudou moci zůčastnit druhého kola výběru do SCM, bude vypsán náhradní termín začátkem prosince.

Za Radu SCM Jan Mareš

Kanoisté

Kajakáři

Kajakářky

ME Bělehrad

belgrade2018 logo 1357.jpg

Olympijské naděje

ME juniorů a U23 2017 - Sprint

ME Sprint - Plovdiv 2017

ME Marathon 2017

Mistrovství Evropy juniorů a U23 - sprint

SP Belehrad

logo Belehrad

 

SP SZEGED

logo szeged2017

 

SP Montemor-o Velho

thumb logo sprint SP1

 

Olympijské naděje - Szeged

Mistrovství Evropy juniorů a U23 - sprint

 
nabreziMM
Český svaz kanoistů se stal podepsáním partnerské smlouvy s Městem Kadaň v roce 2008 partnerem projektu Nábřeží Maxipsa Fíka v Kadani (CZ, 1.09/1.2.00/09.00052).

RSS rychlost