Kanoe.cz

Žebříčky SCM po posledním závodě ČP

Žebříčky sportovců vytvořené na základě výběrových kritérií do SCM pro rok 2014, předběžné informace o testech

Konečné žebříčky závodníků v jednotlivých ročnících dle bodových zisků SCM

 

V tabulkách pro jednotlivé věkové a lodní kategorie jsou uvedeny všechny výsledky závodů, ze kterých byly bodové zisky započítávány. V kategoriích žactva jsou započítávány 4 nejvyšší bodové zisky na krátkých tratích a 1 největší bodový zisk z dlouhých tratí. V kategoriích dorostu je započítáváno 6 nejvyšších bodových zisků z krátkých tratí a 1 nejvyšší bodový zisk z dlouhých tratí. V kategoriích juniorů je započítáváno 7 nejvyšších bodových zisků z krátkých tratí a 1 nejvyšší bodový zisk z dlouhých tratí.

V žebříčcích jsou znázorněny počty sportovců, kteří prošli prvním kolem výběru do SCM 2014. Červeně jsou znázorněni sportovci skupiny A, žlutě skupina B a růžově skupina C. Oficiální výsledky 1.kola výběru včetně pozvánky na 2.kolo budou zveřejněny nejpozději do konce září, až seznamy schválí rada SCM a výbor SRK ČSK.

Všichni zájemci o zařazení do SCM pro rok 2014 z vybraných sportovců v prvním kole se musí zůčastnit druhého kola výběru, které se bude konat ve dvou termínech - buď v sobotu 9.11. nebo v neděli 10.11. Pozvání na testy s podrobnějšími informacemi obdží závodníci a trenéři mailem.

Informace o pravidlech obecných testů lze najít v kritériích o řádek níže.

Tabulky bodování obecných testů (druhé kolo výběru do SCM)

 

Dotazy nebo připomínky k výsledkům 1.kola výběru do SCM prosím zasílejte na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a zároveň Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Krumlovský maraton

KVM 2018

ME Bělehrad

belgrade2018 logo 1357.jpg

Olympijské naděje

ME juniorů a U23 2017 - Sprint

ME Sprint - Plovdiv 2017

ME Marathon 2017

Mistrovství Evropy juniorů a U23 - sprint

SP Belehrad

logo Belehrad

 

SP SZEGED

logo szeged2017

 

SP Montemor-o Velho

thumb logo sprint SP1

 

Olympijské naděje - Szeged

Mistrovství Evropy juniorů a U23 - sprint

 
nabreziMM
Český svaz kanoistů se stal podepsáním partnerské smlouvy s Městem Kadaň v roce 2008 partnerem projektu Nábřeží Maxipsa Fíka v Kadani (CZ, 1.09/1.2.00/09.00052).

RSS rychlost