Kanoe.cz

Kritéria výběru do SCM 2011

Zveřejnění kritérií pro zařazování sportovců do SCM v rychlostní kanoistice pro rok 2011, vytvořených radou SCM a schválených výborem SRK ČSK.

Systém výběru do SCM zůstává oproti předchozímu roku nezměněn, pouze počty vybraných v jednotlivých kategoriích jsou upraveny s ohledem na letošní sportovní úroveň a početnost jednotlivých kategorií. Druhé kolo výběru zůstává oproti předchozímu roku nezměněno, požadovaný bodový zisk bude 270 bodů. Obecné testy proběhnou první víkend v listopadu.
 
 
 - Kritéria pro zařazování a vyřazování sportovců do SCM v rychlostní kanoistice pro rok 2011
 
 - Tabulky bodování výkonů v obecných testech, které jsou oproti loňskému roku nezměněny
 
Žebříčky jednotlivých ročníků dle bodových zisků SCM po třech závodech ČP budou zpracovány a zveřejněny do 30.6.2010
 
Dá se očekávat, že pořadí v prvním kole výběru se ještě bude výrazně měnit, jak se budou jednotlivým závodníkům započítávat bodové zisky z dalších závodů ČP, přičemž se budou započítávat jen nejvyšší bodové zisky a mnoho závodníků ještě nemá započítáno tolik závodů, jako závodníci, kteří v žádném závodě nechyběli. V kategoriích žactva budou započítávány jen 4 nejvyšší bodové zisky na krátkých tratích a 2 největší bodové zisky z dlouhých tratí. V kategoriích dorostu bude započítáváno 6 nejvyšších bodových zisků z krátkých tratí a 2 nejvyšší bodové zisky z dlouhých tratí. V kategoriích juniorů bude započítáváno 7 nejvyšších bodových zisků z krátkých tratí a 2 nejvyšší bodové zisky z dlouhých tratí. Počty započítávaných závodů jsou určeny především ve snaze minimalizovat ovlivnění žebříčků absencí závodníků na některých závodech z důvodu nemoci a pod. 
V případě startu zahraničních účastníků na závodech ČP se počítá umístění bez zahraničních závodníků.
 
Dotazy nebo připomínky prosím zasílejte na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Krumlovský maraton

KVM 2018

ME Bělehrad

belgrade2018 logo 1357.jpg

Olympijské naděje

ME juniorů a U23 2017 - Sprint

ME Sprint - Plovdiv 2017

ME Marathon 2017

Mistrovství Evropy juniorů a U23 - sprint

SP Belehrad

logo Belehrad

 

SP SZEGED

logo szeged2017

 

SP Montemor-o Velho

thumb logo sprint SP1

 

Olympijské naděje - Szeged

Mistrovství Evropy juniorů a U23 - sprint

 
nabreziMM
Český svaz kanoistů se stal podepsáním partnerské smlouvy s Městem Kadaň v roce 2008 partnerem projektu Nábřeží Maxipsa Fíka v Kadani (CZ, 1.09/1.2.00/09.00052).

RSS rychlost