Kanoe.cz

Nominaci na evropský šampionát vévodí Fuksa, do Plovdivu na mistrovství Evropy juniorů a do 23 let pojede 42 závodníků

Fuksa nova_lodKanoista Martin Fuksa, čtyřnásobný evropský šampion, bude největším esem českého týmu pro mistrovství Evropy. Závody v Moskvě, které proběhnou od 24. do 26. června, pro něj budou posledním mezinárodním testem před olympijskými hrami. Fuksa pojede v Moskvě, kde před dvěma lety na mistrovství světa získal stříbro a bronz, všechny tři individuální tratě – 1000, 500 i 200 metrů.

Vzhledem k probíhající přípravě na hry v Riu budou v Moskvě chybět jak deblkanoisté Jaroslav Radoň a Filip Dvořák, tak bronzoví olympijští medailisté ze čtyřkajaku Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál a Jan Štěrba.

Na singlkajaku se na kilometru a pětistovce představí Jakub Špicar, který byl v závodě Světového poháru v Montemoru druhý za vicemistrem světa Josefem Dostálem. Závodit bude čtyřkajak složený z medailistů ze šampionátů do 23 let, který byl šestý na Světovém poháru v Račicích – posádku tvoří Tomáš Veselý, Lukáš Nepraš, Jakub Zavřel a Radek Šlouf.

Mladí kajakáři pak pojedou o medaile na evropském šampionátu do 23 let, který se koná v bulharském Plovdivu. V termínu od 14. do 17. července zde budou závodit i junioři, celkem se do dějiště vypraví 42 českých závodníků a závodnic.

Nominace pro mistrovství Evropy seniorů v Moskvě. Stránky závodu ZDE.

Nominace pro mistrovství Evropy do 23 let v Plovdivu.

Nominace pro mistrovství Evropy juniorů v Plovdivu. Stránky závodu ZDE.

ME Bělehrad

belgrade2018 logo 1357.jpg

Olympijské naděje

ME juniorů a U23 2017 - Sprint

ME Sprint - Plovdiv 2017

ME Marathon 2017

Mistrovství Evropy juniorů a U23 - sprint

SP Belehrad

logo Belehrad

 

SP SZEGED

logo szeged2017

 

SP Montemor-o Velho

thumb logo sprint SP1

 

Olympijské naděje - Szeged

Mistrovství Evropy juniorů a U23 - sprint

 
nabreziMM
Český svaz kanoistů se stal podepsáním partnerské smlouvy s Městem Kadaň v roce 2008 partnerem projektu Nábřeží Maxipsa Fíka v Kadani (CZ, 1.09/1.2.00/09.00052).

RSS rychlost