Kanoe.cz

Mladí rychlostní kanoisté vybojovali na mistrovství Evropy devět přímých postupů

zavrelDevět přímých postupů do finále vybojovali rychlostní kanoisté na mistrovství Evropy juniorů a závodníků do 23 let. V srbském Bělehradě vyhrál kajakář Jakub Zavřel rozjížďku na pětistovce a zajistil si tak nedělní finále. O medaili pojede v neděli na téže trati v kategorii do 23 let také kanoista Petr Fuksa, který byl v rozjížďce třetí a také postoupil přímo. Eliška Betlachová s Janou Krpatovou nastoupí již v sobotu do finále deblkajakářek na kilometru.

Mezi juniory uspěla na kilometru obhájkyně titulu Sofie Kinclová, kterou čeká i letos finále díky vítězství v rozjížďce. Kajakářky Štěpánka Sobíšková s Barborou Galádovou postoupily přímo do boje o medaile v závodě deblkajaků na kilometru, Galádová si zajistila přímý postup i na pětistovce s Adélou Házovou. Tomáš Sobíšek s Jakubem Brabcem vyhráli na deblkajaku rozjížďku na pětistovce. Přímý postup díky vítězství v rozjížďce slavily také oba juniorské čtyřkajaky – Jan Vorel, Vilém Kukačka a Ondřej Mašek vyhráli na kilometru s Vojtěchem Procházkou a na pětistovce s Davidem Volákem.

Další posádky čekají v pátek semifinále. Kompletní výsledky a startovní listiny najdete ZDE.

Krumlovský maraton

KVM 2018

ME Bělehrad

belgrade2018 logo 1357.jpg

Olympijské naděje

ME juniorů a U23 2017 - Sprint

ME Sprint - Plovdiv 2017

ME Marathon 2017

Mistrovství Evropy juniorů a U23 - sprint

SP Belehrad

logo Belehrad

 

SP SZEGED

logo szeged2017

 

SP Montemor-o Velho

thumb logo sprint SP1

 

Olympijské naděje - Szeged

Mistrovství Evropy juniorů a U23 - sprint

 
nabreziMM
Český svaz kanoistů se stal podepsáním partnerské smlouvy s Městem Kadaň v roce 2008 partnerem projektu Nábřeží Maxipsa Fíka v Kadani (CZ, 1.09/1.2.00/09.00052).

RSS rychlost