Kanoe.cz

Třetí místo v konkurenci 27 zemí na OH nadějích v Piešťanech

P1050439Celkem 14 medailí vybojovali v Piešťanech naši nejmladší reprezentanti. Hlavní hvězdou výpravy je čtyřnásobný vítěz letošních OH nadějí Kryštof Hájek, medailista z Olympijských her mládeže v Nankingu.

Kompletní výsledky najdete na: http://oh2014.canoe.sk/default/results/

 

Finálová umístění reprezentantů ČR:

1.místo Hájek Kryštof C1 1000m nar.1997
1.místo Hájek Kryštof C1 200m nar.1997
1.místo Hájek Kryštof C1 500m nar.1997
1.místo Volák David K1 200m nar.1999
1.místo Kinclová Sofie K1 1000m nar.1999 a ml.
1. místo Hájek Kryštof, Vohradský Filip, Fuksa Petr, Kořínek Daniel C4 200m nar. 1997 a ml.
2.místo Procházka Vojtěch K1 500m 1999
2.místo Kinclová Sofie K1 500m nar.1999 a ml.
2.místo Kinclová Sofie, Schwarzenbachová Sára K2 500m nar.1997 a ml.
2.místo Klemperer Oto, Bišický Ondřej K2 200m nar.1997 a ml.
2. místo Kořínek Daniel, Fuksa Petr, Vohradský Filip, Havlík Josef C4 1000m nar. 1997 a ml.
3.místo Vorel Jan K1 1000m 1999 a ml.
3.místo Mašek Ondřej, Vorel Jan K2 500m nar.1998 a ml.
3.místo Hedervari Laura C1 1000m nar.1997
4.místo Bišický Ondřej K1 200m nar.1997
4.místo Havlík Josef C1 1000m nar.1998
4.místo Procházka Vojtěch, Mašek Ondřej K2 1000m nar.1998 a ml.
4.místo Kinclová Sofie, Schwarzenbachová Sára K2 200m nar.1997 a ml.
5. místo Fuksa Petr C1 500m nar. 1998
5.místo Vozka Marek, Holopírek Tomáš K2 1000m nar.1997 a ml.
5. místo Fuksa Petr, Kořínek Daniel C2 500m nar. 1998 a ml.
5.místo Hedervari Laura C1 500m nar.1997
5.místo Malá Nikola C1 1000m nar.1998
6.místo Betlachová Eliška K1 1000m nar.1998
6.místo Kinclová Sofie, Schwarzenbachová Sára K2 1000m nar.1997 a ml.
6. místo Fuksa Petr, Kořínek Daniel C2 1000m nar. 1998 a ml.
6.místo Hedervari Laura C1 200m nar.1997
7.místo Fuksa Petr C1 200m nar.1998
7.místo Betlachová Eliška K1 200m nar.1998
7.místo Schwarzenbachová Sára K1 1000m nar.1997
7. místo Klemperer Oto, Bišický Ondřej, Holopírek Tomáš, Volák David K4 200m nar. 1997 a ml.
7.místo Betlachová Eliška, Krpatová Jana K2 500m nar.1997 a ml.
7.místo Betlachová Eliška, Krpatová Jana K2 200m nar.1997 a ml.
7.místo Betlachová Eliška, Krpatová Jana K2 1000m nar.1997 a ml.
8.místo Franěk Lukáš C1 1000 nar.1999
8.místo Stejskal Jakub K1 500m nar.1998
8.místo Bišický Ondřej K1 500m nar.1997
8.místo Vozka Marek, Holopírek Tomáš K2 200m nar.1997 a ml.
8. místo Fuksa Petr, Kořínek Daniel C2 200m nar. 1998 a ml.
8.místo Malá Nikola C1 200m nar.1998
8.místo Malá Nikola C1 500m nar.1998
9.místo Procházka Vojtěch K1 1000m 1999
9.místo Smrček Ludvík K1 200m nar.1998
9.místo Kotěrová Ludmila K1 1000m nar.1998

P1050427

Olympijské naděje

ME juniorů a U23 2017 - Sprint

ME Sprint - Plovdiv 2017

ME Marathon 2017

Mistrovství Evropy juniorů a U23 - sprint

SP Belehrad

logo Belehrad

 

SP SZEGED

logo szeged2017

 

SP Montemor-o Velho

thumb logo sprint SP1

 

Olympijské naděje - Szeged

Mistrovství Evropy juniorů a U23 - sprint

Mistrovství světa juniorů a U23 - Minsk 2016

 

nabreziMM
Český svaz kanoistů se stal podepsáním partnerské smlouvy s Městem Kadaň v roce 2008 partnerem projektu Nábřeží Maxipsa Fíka v Kadani (CZ, 1.09/1.2.00/09.00052).

RSS rychlost