Kanoe.cz

Anna s Lenkou mají na MS z K2 stříbro!

2014-icf-cam-wchPoslední den MS v maratonu se pěkně povedl naši dvojici na K2 ženy Anna Kožíšková - Lenka Hrochová. Holky si od startu jely po své straně a před první obrátkou se spojily s odtrženou dvojicí Maďarek a Angličanek. V této trojici pokračovaly dvě kola a po chybě Angličanek na přeběhu zůstaly ve vedoucí dvojici až do cíle. 

V druhém bloku startoval na K2 Jakub Adam s Pavlem Davídkem. Dvě kola se drželi v početné první skupině, kde se neustále taktizovalo a zrychlovalo. První přeběh se úplně nepovedl a následující kolo dojížděli skupinu. Před druhým přeběhem neudrželi nástup a zůstali za skupinou. V pátém kole se spojili s následující skupinou a jeli o deváté místo, které na posledním přeběhu neudrželi a skončili na jedenáctém místě. Závody kajakářů byly velmi vyrovnané a závodníci se pohybovali ve velkých skupinách, kde se často jede ostré tempo a hodně taktizuje.

Celý víkend bylo v Oklahomě velké teplo a závodníci se přehřívali. Závodní trať a zázemí měli pořadatelé špičkově připravené.

Našim reprezentantů za předvedené výkony gratuluji i když se všechny závody nepovedly podle očekávání, ale takový je sport:-)

 

ME Bělehrad

belgrade2018 logo 1357.jpg

Olympijské naděje

ME juniorů a U23 2017 - Sprint

ME Sprint - Plovdiv 2017

ME Marathon 2017

Mistrovství Evropy juniorů a U23 - sprint

SP Belehrad

logo Belehrad

 

SP SZEGED

logo szeged2017

 

SP Montemor-o Velho

thumb logo sprint SP1

 

Olympijské naděje - Szeged

Mistrovství Evropy juniorů a U23 - sprint

 
nabreziMM
Český svaz kanoistů se stal podepsáním partnerské smlouvy s Městem Kadaň v roce 2008 partnerem projektu Nábřeží Maxipsa Fíka v Kadani (CZ, 1.09/1.2.00/09.00052).

RSS rychlost