Kanoe.cz

Nominační závod juniorů, ČP mládeže Račice 1.-3.6.

Bojovat se bude jednak o nominaci na vrcholné mezinárodní soutěže juniorů, ale i o body do žebříčků SCM, SPS a Mistrovství ČR oddílů a ČP mládeže. Program závodů tentokrát již tradiční - závodí se v pátek, v sobotu a v neděli. První tři závodníci každé kategorie obdrží medaile.

Předběžný – orientační časový rozpis bude upraven podle skutečného počtu přihlášených závodníků do jednotlivých vypsaných kategorií. ZDE Excel

Benjamínci C a benjamínky C startují bez omezení věku (2008 a mladší) pouze v závodech na 1 km s hromadným startem (v sobotu 2. 6.).
V závodech benjamínků a benjamínek C na trati 200 a 500 m na K1 i K2 mohou startovat pouze závodníci narození v roce 2008.
Závodí se na standartních tratích 200, 500, 1000 m s použitím startovního zařízení.
Benjamínci na trati 1000m jedou se společným startem na 1 km (bez obrátky), bez použití startovacího zařízení.

V závodech čtyřlodí žáků je povolen start benjamínků A (2006).

Přihlášky přes kanoe.cz do pondělí 28. 5. 2018 do 24,00!!!

Další změny v průběhu závodních dnů pouze dle Pravidel

Upozornění:

• Žádná porada vedoucích oddílů není
• Před jednotlivými závodními dny a v jejich průběhu nelze podávat žádné dohlášky!!!
Pouze omluvy a případné změny (viz. Pravidla).
• Povinnost odevzdat písemnou přihlášku se jménem vedoucího oddílu (viz. Pravidla)
• Registrační průkazy není třeba nosit ke kontrole, ale je nutné mít sebou (viz. Pravidla)
V průběhu závodů bude prováděna namátková kontrola registračních průkazů a platnosti lékařských osvědčení. Namátkově bude kontrolována identifikace závodníků podle registračních průkazů (foto). Porušení Pravidel týkající se výše uvedených bodů bude mít následek okamžitou diskvalifikaci závodníka a disciplinární postih oddílu.
• Vstup do cílové věže a prostoru před ní bude povolen pouze funkcionářům závodu a vedoucím oddílů. Všichni tito obdrží kartu-visačku k identifikaci.

Jakékoliv další informace:
Zdeněk Krpata (STK SRK ČSK) 739539483; Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

RSS rychlost