Kanoe.cz

Pozvánka na 80. ročník Hradeckého vodáckého kilometru

hradec logoDovolujeme si Vás pozvat na tento jubilejní ročník, navíc letos slaví p. Mgr. Oldřich Boháč 80. narozeniny. Oproti minulým ročníkům závod v tomto roce doznává několik změn, proto věnujte prosím pozornost následujícím informacím. Využijte možnost si zazávodit na léta nepoužívané, ale tradiční trati hradeckého kilometru, pro mnohé ze závodníků ve zcela novém prostředí a v centru města.

hradecDatum 7.5.2016

Místo : náplavka na řece LABI na Eliščině nábřeží před budovou TJ Sokol.

První start 9.00

Porada: 8.00 restaurace TJ Sokol / levý břeh v budově TJ/

Cíl: před Tyršovým mostem

Propozice: http://srk.kanoe.cz/akce_rychlost.php?id_zavodu=3744

Přihlášky: http://srk.kanoe.cz/index.php?menu=propozice&id_zavodu=3744

Prostor pro uskladnění lodí: oba břehy náplavky, kde je možnost zaparkování vleků, lodí, případně přístřešku pro závodníky. Pozor: na pravém břehu / dále od Sokola/ vede cyklostezka, proto prosíme, aby vleky, případně lodě nezasahovaly do prostoru cyklostezky a zároveň dbejte na bezpečnost účastníků, aby nedošlo ke střetu a event. poranění. Dodržujte prosím čistotu, na místě jsou odpadkové koše, veřejné WC na pravém břehu je otevřeno po dobu konání závodů a pro účastníky je zdarma, další WC je v prostorách TJ Sokol.

Prostor pro parkování: os. auta : oba břehy placené parkoviště, nebude-li již prostor na náplavce, autobusy na pravém břehu. Parkování je do 12,00 hod zpoplatněno, poté zdarma. V omezeném počtu je možno zaparkovat přímo na náplavce / prosíme přednostně auta s vleky/.

Kategorie a tratě: K1,K2,C1,C2. 200, 500, 1000 m a dlouhé tratě, od benjamínků po veterány, podle počtu přihlášených účastníkú je předpoklad, že ne pro všechny kategorie budou vypsány všechny závody

Ceny: medaile, pro vítěze Kilometru speciální cena

Startovné: podle pravidel kanoistiky

Stravování: drobné občerstvení+ tekutiny v prostoru závodiště, dále bude 20 metrů od závodiště otevřena restaurace TJ Sokol . Při předchozí objednávce týden dopředu!!! jsme schopni zajistit teplé jídlo/ nutno předem na tel. Číslo 603 522 558, příp. Mail.: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. / v nabídce: Kuřecí plátek- br. , rizoto. Obojí-90 kč. /případně minutky apod. dle nabídky restaurace - /Další restaurace a možnosti jsou do 300 metrů od závodiště

Doporučujeme vzít sebou jednu treninkovou lod, v případě časového prostoru se uskuteční netradiční závody družstev.

Na 80. Ročník Vás srdečně zveme

 

 

 

ME Bělehrad

belgrade2018 logo 1357.jpg

Olympijské naděje

ME juniorů a U23 2017 - Sprint

ME Sprint - Plovdiv 2017

ME Marathon 2017

Mistrovství Evropy juniorů a U23 - sprint

SP Belehrad

logo Belehrad

 

SP SZEGED

logo szeged2017

 

SP Montemor-o Velho

thumb logo sprint SP1

 

Olympijské naděje - Szeged

Mistrovství Evropy juniorů a U23 - sprint

 
nabreziMM
Český svaz kanoistů se stal podepsáním partnerské smlouvy s Městem Kadaň v roce 2008 partnerem projektu Nábřeží Maxipsa Fíka v Kadani (CZ, 1.09/1.2.00/09.00052).

RSS rychlost