Kanoe.cz

MČR 5 km Most 25. - 26. 4. 2015

Mistrovství ČR na 5 km se v letošním roce koná v úplně nové lokalitě, na jezeře Matylda v Mostě.

MAPA LOKALITY ZDE                PLAKÁT MČR ZDE
Jedná se o poměrně nový sportovní areál, který se svými možnostmi přímo vybízí k pořádání závodů v rychlostní kanoistice. V okamžiku, kdy se k pořadatelství MČR na 5km přihlásil oddíl kanoistiky CS80 Chomutov ve spolupráci s městem Most, uvítali jsme to, jako jedinečnou možnost představit toto perspektivní závodiště široké kanoistické veřejnosti.
Za STK SRK ČSK Zdeněk Krpata, jakékoli dotazy na tel: 739539483; email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Propozice závodu ZDE      Předběžný časový rozpis ZDE


Start v prostoru cíle pro všechny disciplíny.
Trať na 5 km = 2 stejná kola = 4 roviny + 3 obrátky
Trať na 2 km = 1 kolo = 2 roviny + 1 obrátka

Je počítáno vždy se startem 2 kategorií těsně po sobě. Tak, aby jely za sebou a nekřížily se. Pět minut je doba, po které bude 1 kategorie obracet na 1 obrátce – v této chvíli by měla startovat druhá kategorie.
Interval mezi jednotlivými bloky je dostatečně dlouhý (starty bloků po 40 minutách). Tato doba je dostatečná, aby všechny lodě z předcházejícího bloku byly již v cíli. Stejně tak bude mít startér dost času, aby odprezentoval obě disciplíny následujícího bloku.
Návrh časového rozpisu respektuje střídání lodí – hlavně v mladších kategoriích. Z tohoto důvodu nelze jet první den všechny singly a druhý den všechny debly.
Přihlášky přes www.kanoe.cz do čtvrtka 23.4. do 24:00.
Další změny dle nových pravidel v průběhu závodních dnů. Pravidla včetně upozornění na hlavní změny budou zveřejněny na www.kanoe.cz do 31.3. 2015.
Registrační průkazy odevzdat ke kontrole pokud možno v pátek 24.4., nejpozději v sobotu 25.4. do 9,30 tzn. nejpozději hodinu před prvním startem.
Součástí předání registračních průkazů bude i seznam ke kontrole předložených průkazů z důvodů zrychlení primární kontroly.

Kontakty na ubytování ZDE - hotely, penziony, ubytovny, kemp

Kontakty na ubytování v základních školách ZDE

V hotelu ASAS je již obsazeno 37 míst z celkového počtu 42. S uvedenými školami je možnost ubytování z úrovně Magistrátu města Mostu projednána. Jelikož je z Chomutova do Mostu cca 20 min. jízdy autem, níže uvádím i 2 lokality v Chomutově, kde byli ubytováni účastníci ČP 2014 a byli spokojeni. Ceny v pokojích cca 300,- Kč se snídaní / osoba / noc.

1. Střední integrovaná škola - paní Gubelová, tel. 777 469 986 - internát
2. Penzion Sport (10 míst) - paní Kučerová, tel. 723 728 889

Stravování pro větší počty účastníků zajištěno přímo na závodišti.
Pan Aleš Burda 734 792 939 ( větší kiosek )

Za pořadatele Petr Doležal, tel: 603894199; email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

MEJ & U23 Račice

 

RSS rychlost