Kanoe.cz

„Budějovice-Praha“ (pouze letos) ve formátu SLAPY-PRAHA!

slapy praha 2014

Přes každoroční změny formátu závodu “Budějovice-Praha” se organizátorům v průběhu několika let od svého znovuobnovení nepodařilo zvolit nejoptimálnější podobu, která by přilákala větší množství vodáckých nadšenců. Přiznejme si, “Budějovice-Praha” nejsou závodem pro každého, ale jen pro ty nejodolnější ze statečných, kdy někteří jej byli schopni absolvovat “rok co rok.”

 

V letošním roce tak přicházíme pouze s krátkou formou – 6. ročníkem závodu Slapy-Praha, abychom dali možnost těmto závodníkům si odpočinout, vyzkoušet závod se startem z pod hráze Slapské přehrady a v příštím roce si zase dokázat své hrdinství na legendární trati z Budějovic do Prahy. Zároveň věříme, že krátký závod dostává možnost vystoupit ze stínu svého slavnějšího “bratříčka” a přiláká nové borce, kteří budou chtít poprvé okusit jízdu krajinou bývalých “Svatojánských proudů”.

Závod Slapy-Praha 2015 není určen pouze výkonnostním závodníkům na rychlostních lodích, ale je vítána široká vodácká veřejnost na tradičních turistických lodích, stejně jako na poslední době stále oblíbenějších dračích lodích, mořských kajacích či tzv. „SUPech“ (paddleboardech). Vzhledem k délce trati odpovídající klasickému kanoistickému maratónu je závod otevřen i mladším věkovým kategoriím.

Pozvánka v PDF

více informací na:WWW.BUDEJOVICEPRAHA.CZ

Pavel „Šáris“ Šára

Krumlovský maraton

KVM 2018

ME Bělehrad

belgrade2018 logo 1357.jpg

Olympijské naděje

ME juniorů a U23 2017 - Sprint

ME Sprint - Plovdiv 2017

ME Marathon 2017

Mistrovství Evropy juniorů a U23 - sprint

SP Belehrad

logo Belehrad

 

SP SZEGED

logo szeged2017

 

SP Montemor-o Velho

thumb logo sprint SP1

 

Olympijské naděje - Szeged

Mistrovství Evropy juniorů a U23 - sprint

 
nabreziMM
Český svaz kanoistů se stal podepsáním partnerské smlouvy s Městem Kadaň v roce 2008 partnerem projektu Nábřeží Maxipsa Fíka v Kadani (CZ, 1.09/1.2.00/09.00052).

RSS rychlost