Kanoe.cz

Výsledky ČP veteránů - rychlost

Výsledky - 2018_CP-veteranu.pdf

ME a MS veteránů v roce 2018

I v letošním roce se mohou veteráni zúčastnit kromě závodů Českého poháru
také ME v maratonu a MS krátké tratě a maraton.

Výsledky Českého poháru veteránů 2017

Veteránské závody 2017

V letošní sezoně budou pro veterány jako každý rok závody Českého poháru, kterých se může účastnit každý registrovaný závodník, který  v letošním roce dovrší věk 35 let.
Dále máte možnost účasti na mezinárodních závodech. O maratonech s mezinárodní účastí informoval Tomáš Zástěra v mailech.

Výsledky Českého poháru veteránů 2016

Výsledky Českého poháru veteránů klubů i jednotlivců vypočtené Milanem Kučerou ZDE, vyhlášení nejlepších klubů proběhne na valné hromadě SRK ČSK 3.12. v Račicích

14 závodníků vybojovalo 7 medailí

IMG-20160915-WA0015Skupina českých veteránů předvedla na WORLD MASTERS CUPu v maratonu, že česká kanoistika sbírá světová ocenění nejen v juniorských a seniorských kategoriích.

Z MS v Trakai přivezli veteráni 26 medailí

10 českých veteránů, kteří před republikovým šampionátem dali přednost Mistrovství světa na krátkých tratích, se vrátilo z litevského Trakai.

Z průzračných vod rozlehlého jezera Galve se jim povedlo vylovit 26 medailí + jednu s oceněním pro nejstaršího účastníka.

veteránské ME v maratonu v Pontevedře

V pátek 24.6. a v sobotu 25.6. postupně odjelo 5 českých veteránů do 2500km vzdálené španělské Pontevedry. V úterý 28.6. byly na programu singlové disciplíny, ve kterých se českým veteránským kajakářům a kanoistovi povedlo vyjet kompletní sadu medailí. Na K1 obsadila Barbora Vernerová 1. místo, Tomáš Zástěra 3. místo a na C1 Vladimír Pikl 2. místo. Stejně úspěšně pokračovali i ve středu 29.6. na deblech, kde zlato získal Tomáš Zástěra společně s Australanem Darenem Allenem, stříbro Barbora Vernerová s Italkou Manuelou Poggio a pro bronz si dojeli po napínavém závodě Miroslav Pánek s Milanem Kučerou.

Trakkai ICF World Masters Championships

ME v maratonu Pontevedra masters

Na stránkách www.pontevedra2016.org je již možné vyplnit přihlášku k závodu.
Přihlášky jsou do 13. května. Startovné, které má být zaplacené do 13.června, činí 60  Euro.
Platba by mohla proběhnout společně.

INFO pro veterány

V roce 2016 je většina závodů dost vzdálená, ale v o to zajímavějším prostředí.

MEJ & U23 Račice

 

RSS rychlost