Kanoe.cz

Medailista z MS Pavel Kvasil to umí s pádlem i v osmdesáti

KvasilJak jinak než na vodě oslavil osmdesáté narozeniny Pavel Kvasil, dlouholetý československý reprezentant a olympionik, člen oddílu rychlostní kanoistiky TJ Chemička Ústí nad Labem. Jubileum prožil už 27. června, teprve na konci srpna však přišla na řadu pořádná oslava za účasti všech kamarádů od vody. Jejím zlatým hřebem byla projížďka ústeckých masters na čtyřkajaku, ke které se vedle Pavla Kvasila sešli Bedřich Mráz, Petr Hoskovský a Jindřich Zvěřina.

Veteránský Szeged 2019

IMG 4308Výprava 17-ti českých veteránů přivezla ze Szegedu 22 medailí. Titulem mistrů světa na singlu se mohou chlubit : J. Kraft, P. Ondřej, M. Zelená, Z. Ševčík a na deblu ještě : P. Semecký a P. Ondřej, J. Kraft a Č. Pokorný, M. Merhaut a B. Vernerová. K 9 zlatým kovům přidali čeští závodníci 10 stříbrných a 3 bronzové medaile.

Výsledky ČP veteránů - rychlost

Výsledky - 2018_CP-veteranu.pdf

ME a MS veteránů v roce 2018

I v letošním roce se mohou veteráni zúčastnit kromě závodů Českého poháru
také ME v maratonu a MS krátké tratě a maraton.

Výsledky Českého poháru veteránů 2017

Veteránské závody 2017

V letošní sezoně budou pro veterány jako každý rok závody Českého poháru, kterých se může účastnit každý registrovaný závodník, který  v letošním roce dovrší věk 35 let.
Dále máte možnost účasti na mezinárodních závodech. O maratonech s mezinárodní účastí informoval Tomáš Zástěra v mailech.

Výsledky Českého poháru veteránů 2016

Výsledky Českého poháru veteránů klubů i jednotlivců vypočtené Milanem Kučerou ZDE, vyhlášení nejlepších klubů proběhne na valné hromadě SRK ČSK 3.12. v Račicích

14 závodníků vybojovalo 7 medailí

IMG-20160915-WA0015Skupina českých veteránů předvedla na WORLD MASTERS CUPu v maratonu, že česká kanoistika sbírá světová ocenění nejen v juniorských a seniorských kategoriích.

Z MS v Trakai přivezli veteráni 26 medailí

10 českých veteránů, kteří před republikovým šampionátem dali přednost Mistrovství světa na krátkých tratích, se vrátilo z litevského Trakai.

Z průzračných vod rozlehlého jezera Galve se jim povedlo vylovit 26 medailí + jednu s oceněním pro nejstaršího účastníka.

veteránské ME v maratonu v Pontevedře

V pátek 24.6. a v sobotu 25.6. postupně odjelo 5 českých veteránů do 2500km vzdálené španělské Pontevedry. V úterý 28.6. byly na programu singlové disciplíny, ve kterých se českým veteránským kajakářům a kanoistovi povedlo vyjet kompletní sadu medailí. Na K1 obsadila Barbora Vernerová 1. místo, Tomáš Zástěra 3. místo a na C1 Vladimír Pikl 2. místo. Stejně úspěšně pokračovali i ve středu 29.6. na deblech, kde zlato získal Tomáš Zástěra společně s Australanem Darenem Allenem, stříbro Barbora Vernerová s Italkou Manuelou Poggio a pro bronz si dojeli po napínavém závodě Miroslav Pánek s Milanem Kučerou.

Trakkai ICF World Masters Championships

MEJ & U23 Račice

 

RSS rychlost