Kanoe.cz

Evropský pohár R4 na Salze 26.-28.4.2019

Milí sportovci,

rádi bychom tímto avizovali nadcházející závod EP v raftingu R4 2019 na řece Salze, v rakouském Wildalpenu, který se uskuteční 26.-28.4.2019. I když se letos na Salze nekoná žádný český závod, rádi bychom podpořili české posádky v účasti v tomto největším závodě EP a to hned z několika důvodů.

Především se jedná o závod na krásné vodě s obrovskou konkurencí nejlepších evropských posádek. Pořadatelé z Wildalpenu nám loni vyšli maximálně vstříc, abychom mohli v rámci jejich programu uspořádat i náš český vložený závod a věříme, že by se tato spolupráce mohla v příštích letech opakovat. Ale také protože v době, kdy se vyostřuje boj WRF vůči IRF, je třeba podpořit takto významný závod pod hlavičkou IRF.

Vzhledem k vysokým nákladům našich posádek na cestu do Wildalpenu a účast v závodě (startovné činí 100 EUR) bychom je rádi podpořili následujícím způsobem:

  • Pořadatelé sleví každé posádce, která poskytne člun (Pulsar 420) pořadateli, slevu 50 EUR ze startovného (jedná se ale o půjčení člunu „do placu“, posádka si nemůže člun nárokovat pro sebe)
  • SVoČR poskytne každé české posádce příspěvek 15 EUR za každou disciplínu, ve které se tým objeví na výsledkové listině.
  • Posádky si mohou po domluvě zapůjčit zdarma člun Pulsar 420 přímo ze sídla SVoČRu v případě že by chtěly poskytnout svůj člun pořadateli, ale zároveň potřebovaly mít v Rakousku i člun pro potřeby svého tréninku. Za člun bude ručit Svazu konkrétní posádka.

Níže najdete informační dopisy k závodu, kde najdete i pokyny, k přihlášení. Deadline přihlášek je 19.4.2019. Doporučujeme vám s přihlašováním příliš neváhat a rovnou v přihlášce uvést, že chcete člun pořadateli zapůjčit.

Pokud se budete hlásit do závodu, prosím, dejte do kopie přihlašovacího emailu Libora Pešku: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo mu alespoň dejte zprávu, ať máme přehled, kolik českých posádek se na závod chystá.

Další informace o EP najdete také na Facebooku: https://www.facebook.com/events/402104933878542/

Těšíme se, že se na Salze sejdeme v hojném počtu!

Za Radu raftingu

Lenka Bauerová


info - NJ

info - AJ

Mistrovství světa R4 - rafting

Mistrovství Evropy - rafting

Logo ERC 2015 BiH 300x225

 

Facebook IRF

 

Facebook SVoČR - Rafting