Kanoe.cz

Raftová sezóna pokračuje, vyvrcholí MS v Brazílii

Raftová sezóna pokračuje i o prázdninách. Česká část bude ukončena na Lipně na konci prázdnin. Na ten mezinárodní vrchol si počkáme až do října, kdy se bude konat Mistrovství světa v raftingu v Brazílii.

Hned na začátku léta je pro juniorské raftaře připravené soustředění v Českém Vrbném. Toto soustředění je náhradou za zrušené závody ve Víru a proběhne od 2.7. do 6.7.2014.

Další raftovou akcí je Mistrovství Evropy R4 v Čunovu, které se bude konat od 17.7. do 20.7.2014. Bližší informace jsou v zde.

V srpnu (16.-17.8.) je v termínové listině naplánováno MČR R6 a poslední ČP ve slalomu a sprintu v Českém Vrbném. Závodit se bude ve všech kategoriích: muži, ženy, veteráni, veteránky, junioři a juniorky Letošní ředitel závodu Tonda Haleš společně s kulturním referentem Michalem Cucem již pečlivě celou akci připravují a brzy zveřejní podrobnosti v podobě aktualizovných propozic. Určitě je na co se těšit! :-)

Budejce-120Posádka Kaplice A, Foto: Jan Homolka - www.janhomolka.cz

Český pohár v raftingu bude zakončen závody ve sjezdu pod Lipenskou přehradou 30.-31.8.

Mistrovství světa v raftingu v kategorii R4 bude v Brazílii 8.10. - 19.10.2014


Aktualizované žebříčky ČP a MČR a stav R6 před posledním závodem:

ČP R4 - PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ po Trnávce

MČR R4 - KONEČNÉ POŘADÍ všechny kategorie

MČR R6 - PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ

NOMINACE R6 - PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ

Právě poslední závod R6 v Českém Vrbném rozhodne o složení reprezentace pro příští rok, kdy se bude konat MS R6 v Indonésii a ME R6 v Bosně.

Mistrovství světa R4 - rafting

Mistrovství Evropy - rafting

Logo ERC 2015 BiH 300x225

 

Facebook IRF

 

Facebook SVoČR - Rafting