Kanoe.cz

Školení a zkoušky průvodců raftů

Jarní termíny pro školení a zkoušky průvodců k nabytí certifikátu pro získání živnostenského listu podle zákona č. 209/2001 a současně pro získání mezinárodní licence IRF kategorie IRF raft guide a IRF trip leader.

Jarní termíny pro školení a zkoušky průvodců k nabytí certifikátu pro získání živnostenského listu podle zákona č. 209/2001 a současně pro získání mezinárodní licence IRF kategorie IRF raft guide a IRF trip leader se uskuteční v těchto termínech:

1. - 3. duben - České Budějovice
sraz v pátek 8.00 na kanále, kontakt Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
výstup: školení pro následné zkoušky
pořádá Škola sportů v přírodě
vedoucí kurzu Matěj Zapletal (instruktor IRF)

8. - 10. duben - Bovec (Slovinsko, řeka Soča)
sraz v patek v 8.00 v kempu Toni, kontakt Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
výstup: zkoušky podle standard IRF (International Rafting Federation) pro získání mezinárodně platné licence IRF raft guide a IRF trip leader. Současně jsou zkoušky nutné i pro získání certifikátu pro získání certifikátu pro získání živnostenského listu podle zákona č. 209/2001a dalšího vykonávání této živnosti pro „průvodce raftingu a divoké vody bez omezení“.

 

Pořádá Svaz vodáků České republiky, vedoucí zkoušek Robert Kazík (instruktor IRF).
Více informací na www.intraftfed.com  

Robert Kazík

Mistrovství světa R4 - rafting

Mistrovství Evropy - rafting

Logo ERC 2015 BiH 300x225

 

Facebook IRF

 

Facebook SVoČR - Rafting