Kanoe.cz

Pozvánka a předběžná startovka na raftovou Troju

Trojský kanál přivítá po slalomářích raftaře a opět půjde o nominaci.
Doplněná předběžná startovní listina.

Tento víkend 21.-22. května se na slalomové dráze v Praze Troji uskuteční Mistrovství ČR ve slalomu i sprintu raftů kategorie R6, Český pohár v kategorii R4 mužů, žen, juniorů i veteránů. Muži i ženy v obou kategoriích zároveň soupeří o možnost účasti na Mistrovství Evropy, které se uskuteční v roce 2012 na Lipně.

Kromě bodů do Českého poháru, Mistrovství ČR a nominačních závodů mají nejen závodníci možnost vyzkoušet si veřejný závod ve slalomu v kategorii R2 a porovnat své síly s ostatními odvážlivci. Jako každoročně budou otevřeny kategorie R2 muži, ženy nebo mix.
 
Sobotní večer zpestří již tradiční vodácká punk-rocková kapela Sjetý noty. Závodníci i fanoušci se mohou během víkendu občerstvit u klasických stánků s pivem a limem a letos také poprvé nabídne svoje dobroty domácí cukrárna Piece of Cake, jejichž vynikající muffiny si nenechte ujít.

V rámci nedělního programu se na start postaví VIP posádky, které budou bojovat o pohár starosty Troje.

Lenka Bauerová
RK TROJA

propozice

předběžná startovní listina
Případné připomínky ke startovní listině nebo dohlášky pište na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Mistrovství světa R4 - rafting

Mistrovství Evropy - rafting

Logo ERC 2015 BiH 300x225

 

Facebook IRF

 

Facebook SVoČR - Rafting