Kanoe.cz

Nominační kritéria pro Mistrovství světa dračích lodí ICF 2020

Dvolujeme si Vám představit nominační kritéra pro Mistrovství světa dračích lodí národních posádek ICF 2020, které se uskuteční v Indii na Bilawali Lake - Indore v listopadu příštího roku.

Konkrétně jsou zveřejněna norminační kritéria pro kategorie JUNIORS, ŽENY, SENIOR MUŽI  MASTER 40+. U jednotlivých kategorií byl zvolen manažer reprezentace, ke kterému se můžete přihlásit se zájmem účastnit se a projít si nominací. Pamatujte na to, že nominace je otevřena úplně všem. Neváhejte a přihlaste se!

Český svaz dračích lodí rozdal PRIZE MONEY

Český svaz dračích lodí letos poprvé ocenil 7 nejlepších mixových posádek  a 4 ženské posádky seriálu DRAGON RACE 2019 peněžní odměnou. To vše by nebylo možné bez podpory společnosti Energy Financial Group, které tímto velmi děkujeme. EFG na tyto odměny darovala svazu neuvěřitelných 137 000 Kč.

Mistrovství světa dračích lodí ICF 2019 je za námi

Letošní Mistrovství světa dračích lodí ICF bylo zastoupeno klubovými posádkami. K účasti se přihlásila posádka Dragon Force Přerov, která pod svá křídla vzala organizaci i nominaci juniorského týmu, který tak pod jejich jménem odcestoval do ukrajinského Kyjeva společně se seniorskou výpravou. 

Příprava reprezentační posádky na MS dračích lodí ICF 2019

Mistrovství světa klubových posádek dračích lodí ICF 2019 v ukrajinském Kyjevě se nezadržitelně blíží. Proběhne již druhý víkend v září od 12. do 15. září 2019 a přípravy našich reprezentantů už jsou v plném proudu. K účasti se přihlásil seniorský výběr posádky Dragon Force Přerov a juniorský tým zahrnutý do této výpravy byl vybrán dle fyzických testů, o kterých jsme vás informovali minule. Opět připomínáme, že celá tato výprava je podpořena Českým svazem kanoistů a my jim tímto velice děkujeme.

Nominace juniorské reprezentace na MS klubových posádek DL ICF 2019

Mistrovství světa klubových posádek dračích lodí ICF 2019 v ukrajinském Kyjevě se nezadržitelně blíží. Proběhne již druhý víkend v září a přípravy našich reprezentantů už jsou v plném proudu. K účasti se přihlásil seniorský výběr posádky Dragon Force Přerov. Juniorský tým ale musel projít nominací užšího výběru. Celá tato výprava je podpořena Českým svazem kanoistů, a my jim tímto velice děkujeme

Nominační kritéria na MS dračích lodí klubů ICF 2019

nominaceVšem posádkám, které by měly zájem o nominaci na Mistrovství světa DL klubových posádek ICF 2019 v ukrajinském Kyjevě, zveřejňujeme nominační kritéria. Více o závodu a samotná nominační kritéria naleznete v článku.

Uskutečnila se Konference dračích lodí 2019

V sobotu 9. 3. 2019 se v Brně v budově Institutu celoživotního vzdělávání při Mendelově univerzitě uskutečnila dlouho připravovaná Konference dračích lodí Českého svazu dračích lodí a Sportovně technické komise pro dračí lodě při ČSK 2019.

Konference dračích lodí 2019

Rádi bychom vás tímto chtěli pozvat na Konferenci dračích lodí ČSDL a sportovnětechnické komise pro dračí lodě při ČSK. Akce se uskuteční 9. března 2019 v Institutu celoživotního vzdělávání Mendelovy Univerzity, v budově E na ulici Zemědělská 5 v Brně (posluchárna prof. Jůvy). Bližší informace o programu i veškeré další dokumenty naleznete na webových stránkách Českého svazu dračích lodí.Věříme, že zvolený program je více než zajímavý jak pro trenéry, vedoucí posádek i samotné závodníky. Zahajujeme velmi zajímavou přednáškou předního českého kouče světových sportovců Víta Schlesingera. Druhá část této Konference se zaměří na volební Valnou hromada Českého svazu dračích lodí a sezónu dračích lodí 2019.

Dragon Boat Race on Ice 2019

Dne 16. února 2019 se můžeme těšit na zahajovací závod Seriálu závodů dračích lodí Vysočiny 2019 ve Žďáru nad Sázavou. Nebudou se však v zimě drtit ledy, naopak na ledě se bude závodit. Týmy se utkají na dračích saních.Tento závod bude 5. ročníkem jedinečného závodu v Evropě i ve světě (kromě Číny), zároveň 4. mistrovstvím České republiky a 1. mistrovstvím Evropy.

Pořadatelem závodu jsou Dračí lodě Vysočina a informace o této akci naleznete pod odkazem na jejich webových stránkách.

Vánoční Newsletter ČSDL

Vážení příznivci dračích lodí,

pod následujícím odkazem naleznete ke stažení nový vánoční Newsletter ČSDL, ve kterém naleznete:

Vánoční přání a co nás čeká za akce hned z kraje roku 2019. Můžete se těšit jak na dračí saně na ledě, tak na vnitřní závody halového poháru dračích lodí.

Přejeme poklidné svátky

S pozdravem

Český svaz dračích lodí a STK pro dračí lodě při ČSK

Rubriky dračí lodě

 

Facebook ČSDL