• 1

Karolina Galušková

Kategorie:Vodní slalom,  K1ž - kajak

Martin Říha

Kategorie:Vodní slalom,  C1m (kánoe jednotlivců)  

Barbora Valíková

Kategorie:Vodní slalom,  K1ž - kajak

Zpravodajství z Australian Open 2013

Informace od trenéra reprezentačního družstva U23 ve vodním slalomu Jiřího Prskavce ze závodů v Austrálii.

Oblastní žebříček ve slalomu - Čechy 2012

Počtář žebříčků, pan ing.Rudolf Crha zveřejňuje průběžné pořadí Oblastního žebříčku ve slalomu Čechy 2012, pro kontrolu event. reklamaci. 

Oblastní žebříček ve slalomu - Čechy 2011 - opraveno!

Počtář žebříčků, pan ing.Rudolf Crha zveřejňuje konečné pořadí Oblastního žebříčku ve slalomu Čechy 2011, pro kontrolu event. reklamaci. Vzhledem k závažné chybě na předních místech kategorie K1ženy v žebříčku Oblast Čechy - slalom jej počtář žebříčku vyměňuje ještě před uplynutím reklamačního období.

ČP slalom Veltrusy - měření lodí

Měření lodí a plovacích vest:
Pátek 16:30 - 18:00
Sobota 8:00 - 10:00, namátková kontrola během závodu
Neděle 8:00 - 10:00, namátková kontrola během závodu

Na Lipně o tituly a poslední místo pro MS ve slalomu

Závěr léta patří po léta divoké vodě pod lipenskou přehradou. Poslední srpnový víkend se i letos na Vltavě pojede o mistrovské tituly ve slalomu i obou sjezdových disciplínách. Před domácím publikem se také představí dva týdny po ME v Bratislavě a dva týdny před MS ve slovinském Tacenu česká slalomová reprezentace.

Žebříček předžáků 2010

Zde je zveřejněn průběžný žebříček Českého poháru předžáků 2010 po závodech v Opavě. Děkujeme pořádajícímu oddílu a nashledanou všichni v Sušici na 2. a 3. pohárovém závodě předžáků.

Kalendář závodů ČSKDV

Kalendář závodů ČSKDV, rok 2022

závoddatumvýsledkystav
 
Sjezdy v Brně + Krajský přebor JM a Přebor města Brno Kanoe Klub Spoj Brno
    rozpis rozpis
1Sjezd v Brně + Krajský přebor JM19.03.2022xls   pdf   xlsschváleno
21.03.22 09:11
2Sjezd v Brně + Přebor města Brna19.03.2022xls   pdf   xlsschváleno
21.03.22 09:15
Sjezdy na Sázavě TJ Bohemians Praha
    rozpis rozpis
3Sjezd na Sázavě - přesunuto na Berounku!26.03.2022xls   pdf   xlsschváleno
27.03.22 08:20
4Sjezd na Sázavě - přesunuto na Berounku!26.03.2022xls   pdf   xlsschváleno
28.03.22 08:50
5Sjezd na Sázavě - přesunuto na Berounku27.03.2022xls   pdf   xlsschváleno
28.03.22 09:30
6Sjezd na Sázavě - přesunuto na Berounku!27.03.2022xls   pdf   xlsschváleno
28.03.22 09:30
Sjezdy v Hanušovicích Vodní sporty Desná
    rozpis rozpis
7Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova26.03.2022xls   pdf   xlsschváleno
27.03.22 20:35
8Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova26.03.2022xls   pdf   xlsschváleno
27.03.22 20:36
9Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova27.03.2022xls   pdf   xlsschváleno
27.03.22 20:36
10Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova27.03.2022xls   pdf   xlsschváleno
27.03.22 20:36
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis
11Sjezd na Chrudimce31.03.2022xls   pdf   xlsschváleno
02.04.22 20:02
Jarní sjezdy na Lužnici TJ Jiskra Bechyně
Akce byla zrušena:málo přihlášených
    rozpis rozpis
12Jarní sjezd na Lužnici02.04.2022Závod zrušen:málo přihlášených
13Jarní sjezd na Lužnici02.04.2022Závod zrušen:málo přihlášených
14Jarní sjezd na Lužnici03.04.2022Závod zrušen:málo přihlášených
15Jarní sjezd na Lužnici03.04.2022Závod zrušen:málo přihlášených
Slalomy v Dolních Studénkách Vodní sporty Desná
Akce byla zrušena:z technických důvodů
    rozpis rozpis
16Slalom v Dolních Studénkách02.04.2022Závod zrušen:Z technických důvodů
17Sprint v Dolních Studénkách02.04.2022Závod zrušen:Z technických důvodů
18Slalom v Dolních Studénkách03.04.2022Závod zrušen:Z technických důvodů
19Sprint v Dolních Studénkách03.04.2022Závod zrušen:Z technických důvodů
Stružnická peřej SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
    rozpis rozpis
20Stružnická peřej02.04.2022xls   pdf   xlsschváleno
05.04.22 13:35
21Stružnická peřej03.04.2022xls   pdf   xlsschváleno
05.04.22 13:35
1. a 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + MČR U23 + MČR družstev na Čeňkově Pile TJ Loko Plzeň
    rozpis rozpis
221. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile09.04.2022xls   pdf   xlsschváleno
11.04.22 07:48
23MČR družstev v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile09.04.2022xls   pdf   schváleno
11.04.22 07:48
242. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile10.04.2022xls   pdf   xlsschváleno
11.04.22 07:48
Jarní slalomy v Českém Vrbném SK Vodní slalom České Budějovice
    rozpis rozpis
25Jarní slalom dolní trať České Vrbné09.04.2022xls   pdf   xlsschváleno
10.04.22 21:56
26Jarní slalom horní trať České Vrbné09.04.2022xls   pdf   xlsschváleno
11.04.22 11:00
27Jarní slalom dolní trať České Vrbné10.04.2022xls   pdf   xlsschváleno
10.04.22 21:56
28Jarní slalom horní trať České Vrbné10.04.2022xls   pdf   xlsschváleno
11.04.22 11:00
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis
29Sjezd na Chrudimce14.04.2022xls   pdf   xlsschváleno
02.05.22 07:07
Slalomy a sprint v Zábřehu Vodní sporty Zábřeh
    rozpis rozpis
32Slalom v Zábřehu16.04.2022xls   pdf   xlsschváleno
17.04.22 18:26
33Sprint v Zábřehu16.04.2022xls   pdf   xlsschváleno
17.04.22 18:26
34Slalom v Zábřehu17.04.2022xls   pdf   xlsschváleno
17.04.22 18:26
Trutnovské slalomy + MČR veteránů + 1. Český pohár veteránů Loko Trutnov
    rozpis rozpis
30Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů16.04.2022xls   pdf   xlsschváleno
18.04.22 17:18
31Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů17.04.2022xls   pdf   xlsschváleno
18.04.22 17:18
149Trutnovský slalom - 56. ročník15.04.2022xls   pdf   xlsschváleno
18.04.22 17:18
3. a 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici TJ Bohemians Praha
    rozpis rozpis
353. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici23.04.2022xls   pdf   xlsschváleno
24.04.22 21:05
364. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici24.04.2022xls   pdf   xlsschváleno
24.04.22 21:05
Podřipské slalomy Klub Kanoistika Roudnice n.L.
    rozpis rozpis
37Podřipský slalom23.04.2022xls   pdf   xlsschváleno
24.04.22 21:36
38Podřipský slalom24.04.2022xls   pdf   xlsschváleno
24.04.22 21:37
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis
39Sjezd na Chrudimce28.04.2022xls   pdf   xlsschváleno
02.05.22 07:15
5. a 6. Český pohár ve sprintu a klasickém sjezdu + MČR v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
    rozpis rozpis
405. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně30.04.2022xls   pdf   xlsschváleno
02.05.22 06:54
416. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně01.05.2022xls   pdf   xlsschváleno
02.05.22 06:54
1. a 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě KK Opava
    rozpis rozpis
421. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě30.04.2022xls   pdf   xlsschváleno
02.05.22 18:26
432. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě01.05.2022xls   pdf   xlsschváleno
02.05.22 18:26
Krumlovský sprint + KP JČ + Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP JČ SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    rozpis rozpis
44Krumlovský sprint + KP JČ07.05.2022xls   pdf   xlsschváleno
09.05.22 09:35
45Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP JČ06.05.2022xls   pdf   xlsschváleno
09.05.22 09:35
1. a 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závody Sportovní klub Žižkov Praha z.s.
    rozpis rozpis
461. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod07.05.2022xls   pdf   xlsschváleno
08.05.22 21:24
472. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod08.05.2022xls   pdf   xlsschváleno
08.05.22 21:24
Slalomy v Českém Krumlově SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    rozpis rozpis
48Slalom o pracku krumlovského medvěda07.05.2022xls   pdf   xlsschváleno
09.05.22 09:35
49Krumlovský slalom08.05.2022xls   pdf   xlsschváleno
09.05.22 09:35
Slalom v Olomouci + KP OL SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
    rozpis rozpis
50Slalom v Olomouci + KP OL11.05.2022xls   pdf   xlsschváleno
12.05.22 13:14
Sprint žáků -nominace Ol. kraje na LODM SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
    rozpis rozpis
150Sprint žáků - nominace Ol. kraje na LODM11.05.2022xls   pdf   xlsschváleno
12.05.22 13:15
3. a 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závody ve slalomu a CSLX Univerzitní sportovní klub Praha
    rozpis rozpis
513. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod14.05.2022xls   pdf   xlsschváleno
14.05.22 16:38
524. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod15.05.2022xls   pdf   xlsschváleno
15.05.22 16:14
53Nominační závod v CSLX - senioři, U23 a junioři v Troji15.05.2022   
Slalomy v Ostravě VK Tzunami Ostrava
    rozpis rozpis
54Slalom v Ostravě14.05.2022xls   pdf   xlsschváleno
16.05.22 21:33
55Slalom v Ostravě15.05.2022xls   pdf   xlsschváleno
16.05.22 21:34
Slalomy na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů Klub kanoistiky Železný Brod z.s.
    rozpis rozpis
56Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů14.05.2022xls   pdf   xlsschváleno
16.05.22 21:16
57Slalom na Paraplíčku15.05.2022xls   pdf   xlsschváleno
16.05.22 21:16
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis
58Sjezd na Chrudimce19.05.2022   
7. a 8. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu + MČR dorostu družstev + MČR dospělých v Roudnici n.L. Klub Kanoistika Roudnice n.L.
    rozpis rozpis    přihlášky on-line přihlášky on-line do 19.05.2022 23:59:59
597. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L.21.05.2022   
60MČR dorostu družstev ve sprintu v Roudnici n.L.21.05.2022   
618. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L.22.05.2022   
Slalomy v Sušici + 3. Český pohár veteránů Klub vodních sportů Sušice z.s.
    rozpis rozpis    přihlášky on-line přihlášky on-line do 17.05.2022 23:59:59
62Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů21.05.2022   
63Slalom v Sušici22.05.2022   
1. a 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném SK Vodní slalom České Budějovice
    rozpis rozpis    přihlášky on-line přihlášky on-line do 25.05.2022 23:59:59
641. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném28.05.2022   
652. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném29.05.2022   
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis
66Sjezd na Chrudimce02.06.2022   
3. a 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
    rozpis rozpis    přihlášky on-line přihlášky on-line do 31.05.2022 23:59:59
673. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech04.06.2022   
684. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech05.06.2022   
ICF Světový pohár Praha Troja Univerzitní sportovní klub Praha
    rozpis rozpis
69Světový pohár Praha Troja11.06.2022-12.06.2022   
Slalomy v Dolních Kounicích TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
    rozpis rozpis    přihlášky on-line přihlášky on-line do 06.06.2022 23:59:59
70Slalom v Dolních Kounicích11.06.2022   
71Slalom v Dolních Kounicích12.06.2022   
Krumlovský slalom SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    rozpis rozpis
72Krumlovský slalom14.06.2022   
Vysokomýtské slalomy a sjezd SKK Vysoké Mýto
    rozpis rozpis
73Vysokomýtský slalom18.06.2022   
74Vysokomýtský sjezd18.06.2022   
75Vysokomýtský slalom19.06.2022   
Slalomy v Kroměříži VK Kroměříž
    rozpis rozpis    přihlášky on-line přihlášky on-line do 13.06.2022 23:59:59
76Slalom v Kroměříži18.06.2022   
77Slalom v Kroměříži19.06.2022   
XXXVII. ročník Křivoklátských slalomů KK Rakovník
    rozpis rozpis    přihlášky on-line přihlášky on-line do 14.06.2022 23:59:59
145XXXVII. ročník Křivoklátského slalomu18.06.2022   
146XXXVII. ročník Křivoklátského slalomu19.06.2022   
Krumlovský sjezd SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    rozpis rozpis
78Krumlovský sjezd21.06.2022   
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis
79Sjezd na Chrudimce23.06.2022   
MČR dorostu + MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejné závody na Moravě TJ Vodní Sporty Litovel
    rozpis rozpis
80MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě25.06.2022   
81MČR družstev dorostu v klasickém sjezdu na Moravě25.06.2022   
82MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě26.06.2022   
83MČR družstev žáků v klasickém sjezdu na Moravě26.06.2022   
Letní Olympiáda dětí a mládeže ve slalomu a sprintu v Olomouci SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
    rozpis rozpis
84Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci28.06.2022   
85Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci29.06.2022   
3. a 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou SK Veselí nad Moravou
    rozpis rozpis
863. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou02.07.2022   
874. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou03.07.2022   
Slalomy ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů Otava Strakonice
    rozpis rozpis
88Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů02.07.2022   
89Slalom ve Strakonicích03.07.2022   
Slalomy v Kadani + 5. Český pohár veteránů + Český pohár předžáků TJ DNT VS Kadaň
    rozpis rozpis    přihlášky on-line přihlášky on-line do 06.07.2022 23:59:59
90Slalom v Kadani + 5. Český pohár veteránů + Český pohár předžáků09.07.2022   
91Slalom v Kadani + Český pohár předžáků10.07.2022   
Slalomy na voleji TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis
92Slalom na voleji16.07.2022   
93Slalom na voleji17.07.2022   
Sjezdy a sprinty v Třebechovicích SK Třebechovice
    rozpis rozpis
94Sjezd v Třebechovicích23.07.2022   
95Sprint v Třebechovicích23.07.2022   
96Sjezd v Třebechovicích24.07.2022   
97Sprint v Třebechovicích24.07.2022   
ECA CUP ve slalomu v Roudnici n.L.- Klub Kanoistika Roudnice n.L.
    rozpis rozpis
148ECA CUP ve slalomu v Roudnici n.L.23.07.2022-24.07.2022   
ICF World Ranking Race Praha Univerzitní sportovní klub Praha
    rozpis rozpis
100ICF World Ranking Race Praha30.07.2022-31.07.2022   
Letní slalomy v Opavě KK Opava
    rozpis rozpis
98Letní slalom v Opavě30.07.2022   
99Letní slalom v Opavě31.07.2022   
Slalomy pod Borskou přehradou TJ Loko Plzeň
    rozpis rozpis
101Slalom pod Borskou přehradou30.07.2022   
102Slalom pod Borskou přehradou31.07.2022   
Slalomy v Benátkách + 6. Český pohár veteránů SK VS Benátky nad Jizerou
    rozpis rozpis
103Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů06.08.2022   
104Slalom O cenu Tyrolitu07.08.2022   
Mistrovství Evropy juniorů a U23 v Českých Budějovicích SK Vodní slalom České Budějovice
    rozpis rozpis
105Mistrovství Evropy juniorů a U23 v Českých Budějovicích13.08.2022-14.08.2022   
5. a 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělí + MČR U23 + MČR družstva SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
    rozpis rozpis
106MČR družstev ve slalomu na Lipně19.08.2022   
1075. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých20.08.2022   
1086. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U2321.08.2022   
9. a 10. Český pohár v klasickém sjezdu a sprintu na Lipně SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    rozpis rozpis
1099. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně20.08.2022   
11010. Český pohár ve sprintu na Lipně21.08.2022   
MČR žáků ve slalomu a sprintu v Brandýse n.L. Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
    rozpis rozpis
111MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L.27.08.2022   
112MČR družstev žáků ve slalomu v Brandýse n.L.27.08.2022   
113MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L.28.08.2022   
114MČR družstev žáků ve sprintu v Brandýse n.L.28.08.2022   
11. a 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR veteránů + MČR U23 + MČR družstev + 4. a 5. ČPž ve sjezdu a sprintu TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis
11511. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů03.09.2022   
1164. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném03.09.2022   
117MČR družstev ve sprintu v Českém Vrbném03.09.2022   
1185. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném04.09.2022   
11912. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U2304.09.2022   
Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
    rozpis rozpis
120Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech03.09.2022   
121Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech04.09.2022   
Východočeský vodácký maraton TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis
147Východočeský vodácký maraton03.09.2022   
MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech + MČR CSLX dospělých a dorostu TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
    rozpis rozpis
122MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech10.09.2022   
123MČR družstev dorostu ve slalomu ve Veltrusech10.09.2022   
124MČR CSLX dospělých ve Veltrusech11.09.2022   
125MČR CSLX dorostu ve Veltrusech11.09.2022   
5. a 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. Klub Kanoistika Roudnice n.L.
    rozpis rozpis
1265. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L.17.09.2022   
1276. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L.18.09.2022   
Slalomy v Táboře + KP JČ VS Tábor
    rozpis rozpis
128Slalom v Táboře + KP JČ17.09.2022   
129Slalom v Táboře18.09.2022   
Krumlovský sjezd SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    rozpis rozpis
130Krumlovský sjezd20.09.2022   
Hanácké slalomy SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
    rozpis rozpis
131Hanácký slalom24.09.2022   
132Hanácký slalom25.09.2022   
Třebechovické slalomy + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů SK Třebechovice
    rozpis rozpis
133Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů24.09.2022   
134Třebechovický slalom25.09.2022   
Bobr Cup TJ Vodní Sporty Litovel
    rozpis rozpis
135Bobr Cup01.10.2022   
Klatovské slalomy ve Strakonicích Kanoistický klub Klatovy z.s.
    rozpis rozpis
136Klatovský slalom ve Strakonicích01.10.2022   
137Klatovský slalom ve Strakonicích02.10.2022   
Krumlovský maraton SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    rozpis rozpis
138Krumlovský maraton08.10.2022   
Sjezdy na rozloučenou v Brně Kanoe Klub Spoj Brno
    rozpis rozpis
139Sjezd na rozloučenou v Brně15.10.2022   
140Sjezd na rozloučenou v Brně15.10.2022   
141Sjezd na rozloučenou v Brně16.10.2022   
142Sjezd na rozloučenou v Brně16.10.2022   
Podzimní sjezdy na Lužnici TJ Jiskra Bechyně
    rozpis rozpis
143Podzimní sjezd na Lužnici22.10.2022   
144Podzimní sjezd na Lužnici22.10.2022   

Český oblastní žebříček slalom 2009

Počtář žebříčků pan ing.Rudolf Crha zveřejňuje konečný žebříček oblasti Čechy ve slalomu 2009. S případnými reklamacemi se obraťte na počtáře na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

MČR dorostu ve slalomu zná vítěze

(Přidány výsledky kombinace, sjezdu a sjezdových hlídek)Na dosti divoké vodě umělé dráhy v Liptovském Mikuláši se při Mistrovství republiky dorostu prosadili favorité. Závod v první polovině, kdy se mezi dvaceti slalomovými brankami proháněly kajakářky a singlkánoisté, provázel déšť a vítr.

Na Slovensku se rozhodne o českých mistrech

Po delší době se vrcholná česká kanoistická akce stěhuje k našim východním sousedům. Tentokrát nebude hostitelem kvalitní slalomový areál v Čuňově u Bratislavy, ale jeho starší kolega v Liptovském Mikuláši.  

Oblastní žebříček Čechy slalom 2006

Dnes zveřejňuje počtář žebříčku ing.Rudolf Crha oblastní žebříček Čechy ve vodním slalomu.Oblastní sjezdový žebříček bude až po konání posledních sjezdových závodů, tj. po 21.10.2006.

Žebříček NKZ, ČP juniorů a ČP žactva 2006

Počtář žebříčků ČSK DV ing.Rudolf Crha zveřejnil dnes konečný žebříček NKZ 2006 ve vodním slalomu, Českého poháru juniorů ve sjezdu a ve slalomu a Českého poháru žáků ve sjezdu a ve slalomu.


Partneři vodního slalomu

Skupina ČEZUniqaAutoTreidGalasportHikoAirMarinePLANTinspektaAlpinePRO

 

Příprava Juniorské reprezentace probíhá za Podpory

NadaceCEZ

 

Fyzioterapii ReprezentaČníhO družstVA "A" zajišťuje

Monada - klinika komplexni rehabilitace

 

Facebook ICF

Kanoe.cz

Český vodácký server


Český svaz kanoistů, z.s.
Zátopkova 100/2
+420.242429245
info@kanoe.cz
Po-Pá: 9.00 - 16.00

Uložit
Uživatelské nastavení cookies
Stránky využívají cookies pro zajištění co nejlepšího fungování pro čtenáře. Pokud se rozhodnete odmítnout použití cookies, nemusít stránky fungovat dle vašich představ.
Přijmout vše
Odmítnout vše
Číst více
Essential
Tytot cookies jsou potřebné pro zajištění správného fungování webu. Tyto nelze vypnout.
Admin Tools
Přijmout
Analytics
Nástroje pro analýzu dat návštěvnosti stránek.
Google Analytics
Přijmout
Odmítnout