• 1
  • 2

Startuje prodej vstupenek na světový pohár ve slalomu v Praze

IMG 1415Ve čtvrtek 6. dubna, 70 dní před začátkem světového poháru ve vodním slalomu v Praze–Troji, startuje prodej vstupenek na stránkách portálu TicketPro.Veškeré informace najdete na www.slalomtroja.cz/vstupenky.
Již popatnácté bude hlavní město České republiky hostit Světový pohár ve vodním slalomu, který letos odstartuje sérii ICF Světových pohárů 2017. Sezóna letos vyvrcholí mistrovstvím světa na konci září ve francouzském Pau.

České barvy budou mít opět medailové ambice na všech vrcholných akcích letošní sezóny. Kajakáři, včetně bronzového olympionika z Ria Jiřího Prskavce, který bude v Troji potřetí v řadě obhajovat prvenství, loni obsadili kompletní stupeň vítězů a na nejvyšší pozice budou mířit i letos.

Přípravy na Světový pohár (16-18.6) jsou již v plném proudu. „Co se týká technického zabezpečení akce, tak bychom měli zůstat na vysoké úrovni z roku 2016 s dalšími drobnými vylepšeními,“ plánuje ředitel organizačního výboru Jiří Rohan a dodává i další informace. „V současné chvíli ještě nemáme uzavřené smlouvy se všemi partnery, ale s většinou z nich ano,“ prozrazuje ze zákulisí příprav světové akce.

Pro návštěvníky bude připraven opět zajímavý program a doprovodné akce. Ale už teď je známých pár novinek. „Díky podpoře hlavního města Prahy byla dobudována a zkolaudována příjezdová komunikace do kanoistického areálu a k loděnici UK FTVS a tak po dlouhých letech, kdy byla přerušena příjezdová komunikace Vodácká stavbou městského okruhu, bude příjezd pro závodníky a organizátory do areálu mnohem snazší,“ popisuje Rohan.

Už tradičně začíná předprodej na stránkách portálu TicketPro, kde odstartuje ve čtvrtek v 9:00 ráno. V prodeji budou vstupenky na sobotu 17.6 a neděli 18.6 - cena na jeden den je 80 Kč, v prodeji pak bude 5 000 kusů. Povolena je i forma e-ticketu a m-ticketu.

Příští rok se v Troji koná po úspěšném mistrovství světa v roce 2013 další velká mezinárodní akce. Praha přivítá Mistrovství Evropy ve vodním slalomu 2018.
Sledujte web akce: http://www.slalomtroja.cz/ , facebook Canoe Slalom Prague

Tagy: press, slalom, Světový pohár


Partneři vodního slalomu

Skupina ČEZUniqaAutoTreidLitovelGalasportVGDHikoAirMarinePLANTinspektaAlpinePRO

 

Příprava Juniorské reprezentace probíhá za Podpory

NadaceCEZ

 

Fyzioterapii ReprezentaČníhO družstVA "A" zajišťuje

Monada - klinika komplexni rehabilitace

 

Facebook ICF

Kanoe.cz

Český vodácký server


Český svaz kanoistů, z.s.
Zátopkova 100/2
+420.242429245
info@kanoe.cz
Po-Pá: 9.00 - 16.00