• 1
  • 2

Startuje nový projekt S ČT Sport na vodu

terminyČeský svaz kanoistů a Česká televize přicházejí s novým projektem pro veřejnost a všechny sportovní nadšence. Vodácké závody pro veřejnost S ČT Sport na vodu zavítají na Malou Skálu, do Českého Krumlova i na Lipno. Připravený je zajímavý program a skvělé ceny včetně zájezdu na finále Světového poháru ve vodním slalomu ve Španělsku.

Závody S ČT Sport na vodu jsou určeny pro všechny s výjimkou registrovaných závodníků v Českém svazu kanoistů. Trať bude kombinací vodního slalomu, sjezdu na divoké vodě a rychlostní kanoistiky a každý by ji měl zvládnout zhruba za minutu a půl až dvě minuty.

Závodit se bude v pilotní sezóně ve dvou termínech – 23. a 24. července na Malé Skále na Jizeře a 25. a 26. července v Českém Krumlově na Vltavě.

Mala SkalaSezóna vyvrcholí 23. a 24. srpna na Lipně, kde si bude moci každý vyzkoušet nejrůznější vodní sporty a vítězové z Malé Skály a Českého Krumlova budou bojovat o celkové vítězství.

Programem bude provázet moderátor Tomáš Budka. Pomáhat mu budou olympijský medailista z Londýna a mistr světa, kajakář Vavřinec Hradilek a jeho kolega, vítěz Světového poháru a vicemistr světa i Evropy Vít Přindiš, který dodává: „Projekt se mi líbí, protože ukazuje náš krásný sport dalším lidem a kombinuje závodní pojetí jízdy kolem branek s nejrozšířenější letní aktivitou, jízdou na kanoi.“

Závodit se bude ve dvou kategoriích, smíšená kategorie dospělých a rodinná, ve které budou startovat děti s doprovodem. Vítězové celého ročníku pak dostanou kromě věcných cen také cestu na finále Světového poháru ve vodním slalomu, které se koná v září ve Španělsku.

Registrace na závody bude probíhat vždy v místě od 9 do 12 hodin. Všechny potřebné informace včetně časového pořadu a pravidel najdete na oficiálním webu akce a také aktuality na facebooku Czech Canoe.

Více o projektu na webu České televize: http://www.ceskatelevize.cz/porady/12382406964-s-ct-sport-na-vodu/

Tagy: press, slalom


Partneři vodního slalomu

Skupina ČEZUniqaAutoTreidLitovelGalasportVGDHikoAirMarinePLANTinspektaAlpinePRO

 

Příprava Juniorské reprezentace probíhá za Podpory

NadaceCEZ

 

Fyzioterapii ReprezentaČníhO družstVA "A" zajišťuje

Monada - klinika komplexni rehabilitace

 

Facebook ICF

Kanoe.cz

Český vodácký server


Český svaz kanoistů, z.s.
Zátopkova 100/2
+420.242429245
info@kanoe.cz
Po-Pá: 9.00 - 16.00