• 1
  • 2
  • 3

Souboje slalomářů o první medaile. Vojtová čtvrtá, Rohan pátý na Australian Open

rohan lhotaMáme za sebou první den rankingového závodu Australian Open, kdy se jelo o medaile v kategorii kajakářek a singlkanoistů. Do finále se probojovala čtveřice závodníků, ale medaile zatím těsně unikly. Veronika Vojtová bere bramborovou pozici a Lukáš Rohan skončil pátý.

Mezi singlíři se v sobotu 16. 2. umístili na velmi slušném 5. a 8. místě Lukáš Rohan a Matyáš Lhota. Matyáš bral zároveň stříbro v kategorii U23. Nejrychlejší jízdu předvedl britský matador David Florence.

vojtova vMezi kajakářkami se domácí superstar Jessica Foxová musela sklonit před Němkou Ricardou Funkovou. Ale nám těsně unikl bronz, když Veronika Vojtová skončila na čtvrtém místě. Milým překvapením je umístění v elitní desítce stále ještě juniorky Antonie Galuškové. Tonička s přehledem vyhrála juniorskou kategorii kajakářek.

Všem gratulujeme a zítra nás čekají kategorie kajakářů a singlkanoistek. Jejich semifinále začíná dnes ve 22:20 středoevropského času a finále pak po půlnoci na neděli v 01:59.

52100143 2279743865617203 7634107362785099776 nSledovat můžete a výsledky najdete na http://siwihome.azurewebsites.net/canoe123/live?SessionKey=auscanoe.20190214

Tagy: press, slalom, U23

Skupina ČEZUniqaBIG SHOCK!Auto PodbabskáGalasportGRMHikoAirMarinePLANTinspektaAlpinePROČeská televizeRadiožurnál