Kanoe.cz

Samostatné nájezdy rozhodly o vítězi 12. ročníku Troja Florbal Cup 2019 – Memoriál Michala Makovského

2019 Florbal CupUž počtvrté dokázal tým Kajakáři Dukla ovládnout vodácký florbalový turnaj v trojské loděnici. Nadále tak uniká ostatním týmům v počtu celkových vítězství a zápisů na putovním poháru. Tentokrát zdolali rychlostní kanoisté z Dukly své kolegy z týmu Splašenej Lenochod. Třetí místo bral slalomářský pořadatelský tým USK Micháč, který v semifinále opět nestačil na Kajakáře a v zápase o bronz porazil raftaře z Tunel Team.

 2019 Florbal Cup 640Foto: Jan Homolka

Napínavé a vyrovnané finále dospělo kvůli nové změně pravidel za stavu 3:3 do pětiminutového prodloužení, kde nepadla branka, tak o celkovém vítězi musely opět rozhodnout samostatné nájezdy. V nich byli šťastnější a úspěšnější kluci z Dukly a mohli se po roční odmlce opět radovat z vítězství. Musíme však ocenit výkon týmu Splašenej Lenochod, jelikož kluci hráli kvůli zranění poslední dva zápasy pouze ve čtyřech hráčích do pole, což se při dvou desetiminutových poločasech muselo projevit. Už tradičně se divákům představily sportovní hvězdy z vodáckého prostředí, jako Lukáš Trefil, Dan Havel, Vít Přindiš, Tomáš Rak, Martina Satková nebo Jakub Podrazil. Právě tým veslařů z Dukly se letos na turnaji představil vůbec poprvé.

Stejně jako loni proběhl i druhý ročník individuální soutěže Micháč Trophy, kde zvítězil zástupce stříbrného týmu Splašenej Lenochod. Všem zúčastněným, divákům, fotografovi a kapele Sjeté Noty chceme moc poděkovat za to, že letos dorazili v hojném počtu, předvedli podle našeho mínění nejlepší výkony, co byli zatím na turnaji k vidění, a až na jednu výjimku, i pohodový průběh celého turnaje. Jsme rádi, že vás to baví tak, jako to baví nás. Těšíme se na další, tentokráte „šťastný“ třináctý, ročník. Děkujeme i všem, co nám pomohli s přípravou a průběhem turnaje, bez vás by to nešlo…

Váš tým USK „M“

 

Instagram #czechcanoe

Paddleboarding

thumb logo Cesky pohar 2019

4.-5. 5. Magna Cup Nymburk
18.-19.5. Paddles  Up Seč
1.-2.6. SUP Mácháč
15.-16.6. Paddleboard Fest Brno
3.8. Snowboardel SUP Fest Praha
4.8. Vrané Praha
17.-18.8. MČR Vranovská pláž
11.-12.10. Krumlovský maraton

 

Planet Canoe

Planet Canoe

Časopis vydávaný ICF
aktuálně s Josefem Dostálem
(anglicky)