Kanoe.cz

Vodácký časopis Pádler 3/2018 přináší nejen letní pádlovací tipy

padler vodacky casopis jediny magazin leto 2018 peru colca cotahuasi popis reky expedice david sodomka exotikaTěsně před začátkem prázdnin se z tiskárny vydalo k předplatitelům a také na pulty obchodů a trafik letošní třetí vydání jediného vodáckého časopisu u nás – časopisu Pádler. Co v letním Pádlerovi najdete?

Jako obvykle se můžete těšit na rozhovory. V těch jsme pro vás vyzpovídali Vláďu Galušku, vodního slalomáře a majitele světové vodácké firmy Galasport a taky Báru Dimovovou, úspěšnou českou sjezdařku, která jako první zástupce naší vlasti získala mezinárodní ocenění v anketě World Paddle Awards.

padler vodacky casopis jediny magazin leto 2018 titulni strana reka cellina italie alpy karnskeV Pádlerovi samozřejmě nechybí ani články z řek u nás a v blízkosti Česka – Ohře; Polské řeky Visla, Radomka, Drzewiczka a Pilica; národní park Brijuni v Chorvatsku; nebo rakouský Steyr, který sjela parta českých paddleboardistů vestoje. A jako vždy se také podíváme do exotičtějších destinací – Maroko, Peru, Britská Kolumbie a mnoho dalších. V tradičních rubrikách se můžete těšit na recenze vodáckého vybavení, vodácký bulvár nebo na reportáže z tuzemských akcí.

Tak šup pro nového Pádlera do nejbližší trafiky nebo vodáckého obchodu a nebo ještě lépe, zřídit si předplatné (eshop.svetbehu.cz/produkt/casopis-padler/), ať máte vodácké čtení vždy pohodlně ve schránce. Pádlera si také můžete objednat v elektronické podobě na https://www.alza.cz/media/padler-d5101441.htm .

Podrobný obsah Pádlera 3/2018 si můžete přečíst zde: https://www.padler.cz/vydana-cisla/36104-vodacky-casopis-padler-3-2018-prinasi-nejen-letni-padlovaci-tipy/

padler vodacky casopis jediny magazin leto 2018 rozhovor barbora dimovova sjezd divoka voda

Instagram #czechcanoe

Paddleboarding

thumb logo Cesky pohar 2019

4.-5. 5. Magna Cup Nymburk
18.-19.5. Paddles  Up Seč
1.-2.6. SUP Mácháč
15.-16.6. Paddleboard Fest Brno
3.8. Snowboardel SUP Fest Praha
4.8. Vrané Praha
17.-18.8. MČR Vranovská pláž
11.-12.10. Krumlovský maraton

 

Planet Canoe

Planet Canoe

Časopis vydávaný ICF
aktuálně s Josefem Dostálem
(anglicky)