Kanoe.cz

ZET Trnava XRace 2018 je tady!

Žádný fanoušek sportu, zvláště toho vodního, by poslední květnový víkend (25.–27. 5) určitě neměl chybět na slalomovém kanále Trnávka. Chystá se tu totiž již pátý ročník ZET Trnava Xrace 2018 – Mistrovství České republiky v extrémním pádlování na divoké vodě.

Stejně jako v předchozích letech bude celý víkend nabytý nejen skvělými sportovními výkony v závodech různých disciplín, 2017 TrnavaXrace 319které jsou garancí divácké atraktivnosti, ale také dostatečným prostorem pro volné splutí,
možnostmi získat zajímavé ceny, spoustou hudby a zábavy. Sobotní dopoledne bude ve znamení sprintu, odpoledne pak bude věnováno fun slalomu a team race. Večer se můžete těšit na TXR party s živou hudbou, nejprve zahraje kapela The Closing Date a posléze kapela Modrý Mauricius, která se v minulosti na Trnávce velice osvědčila. Proběhne také již tradiční aukce, letos budeme dražit novinku z české dílny ZET Kayaks – kajak FIVE, a suchý oblek od taktéž českého výrobce HIKO. 

2017 TrnavaXrace 039
Během neděle si to pak na vodě rozdají ti nejlepší borci v disciplíně Kayakcrossu. Startovní listina je každoročně pořádně nadupaná, i letos tomu jistě nebude jinak. Víkend na Trnávce zakončíme závěrečným ceremoniálem a vyhlášením mistra ČR v extrémním pádlování na divoké vodě.
Tak neváhejte a přijeďte si ZET Trnava Xrace 2018 užít s námi! 

Veškeré informace najdete na webových stránkách závodu www.txr.cz.

 

 

Instagram #czechcanoe

Paddleboarding

thumb logo Cesky pohar 2019

4.-5. 5. Magna Cup Nymburk
18.-19.5. Paddles  Up Seč
1.-2.6. SUP Mácháč
15.-16.6. Paddleboard Fest Brno
3.8. Snowboardel SUP Fest Praha
4.8. Vrané Praha
17.-18.8. MČR Vranovská pláž
11.-12.10. Krumlovský maraton

 

Planet Canoe

Planet Canoe

Časopis vydávaný ICF
aktuálně s Josefem Dostálem
(anglicky)