Kanoe.cz

Časopis Pádler vykročil do sezony prvním vydáním a s novou grafikou, navíc rozdává vodácké dárky

padler1titulni strana casopis padler 1 2018 vodacky chile claro matej holub david sodomkaJe to jen pár dnů, co vyrazil z tiskárny do světa první letošní vodácký časopis Pádler, který tradičně přináší velkou spoustu vodáckého čtení a inspirace. V letošním roce si redakce pro čtenáře navíc připravila jednu převratnou novinku a sice celkovou změnu grafiky časopisu.

Obsah prvního vydání Pádlera je spíš exotického charakteru, protože mnoho autorů vyrazilo přes zimu pádlovat do teplejších koutů světa, aby nemuseli sezonu přerušovat, a tak se můžete dočíst třeba o tropických rájích Raja Ampat nebo Seychely, o sluncem rozpáleném expedičním pádlování v Íránu, ale podíváme se i do sousedního Německa na jezera v oblasti NP Müritz nebo na polskou řeku Pilicu.

Součástí Pádlera jsou tradičně rozhovory, ve kterých nám tentokrát odpovídali tři Honzové a sice Jan Šup – zkušený vodák, který má na kontě mnoho vodáckých sjezdů po celém světě a aktuálně pečuje o vodácké muzeum ve Zruči nad Sázavou, Jan Choutka – mladý singlíř, který se cítí nejlépe na vodě WW V a těžší, a v krátkém rozhovoru nám nastínil plány pro letošní sezonu také Jan Boháč – předseda Českého svazu kanoistů.

padlercasopis padler 1 2018 vodacky magazin predplatitelska nadilkaV Pádlerovi nechybí pozvánky na vodácké akce včetně vloženého plakátu s termínovkou vodáckých akcí na celý letošní rok, zprávy z tuzemských akcí nebo recenze vodáckého vybavení.

Určitě vás však zaujme také Předplatitelská nadílka, ve které se rozdává 29 vodáckých dárků v celkové hodnotě 58 500 Kč! Více najdete ZDE. Podrobnosti o novém vydání si můžete přečíst také TADY. Informace o předplatném jsou k dispozici ZDE.

Instagram #czechcanoe

Paddleboarding

thumb logo Cesky pohar 2019

4.-5. 5. Magna Cup Nymburk
18.-19.5. Paddles  Up Seč
1.-2.6. SUP Mácháč
15.-16.6. Paddleboard Fest Brno
3.8. Snowboardel SUP Fest Praha
4.8. Vrané Praha
17.-18.8. MČR Vranovská pláž
11.-12.10. Krumlovský maraton

 

Planet Canoe

Planet Canoe

Časopis vydávaný ICF
aktuálně s Josefem Dostálem
(anglicky)