Kanoe.cz

Dejte hlas Přindišovi, Dimovové nebo Fuksovi v boji o další globální titul

logoJiž jen několik dní bude probíhat hlasování o ceny World Paddle Awards 2017. Podpořte kliknutím na webových stránkách i naše kandidáty na prestižní cenu. V boji je kajakář Vít Přindiš, talentovaná sjezdařka Barbora Dimovová a také Josef Fuksa starší.

Už 18. listopadu 2017 končí hlasování veřejnosti o nejvýraznější osobnosti letošního roku na vodě World Paddle Awards 2017. Ani letos se tato soutěž neobejde bez nominovaných kandidátů z České republiky.

Hlasování probíhá online na stránkách WPA http://www.worldpaddleawards.com/  jednoduše kliknutím na ikonu palce nahoru pod článkem. Volba těch nejlepších probíhá po vyhodnocení také odbornou komisí. Vítězové pak budou vyhlášeni na slavnostním ceremoniálu, kde obdrží cenu – zlaté pádlo.

Vít Přindiš letos přepsal historii českého kajaku, když se jako první Čech v této disciplíně stal vítězem Světového poháru ICF. Na mistrovství světa mu jen o dvě setiny uniklo zlato za Ondřejem Tunkou.
„Jsem neskutečně rád, že jsem byl za své letošní výsledky nominován do World Paddle Awards. Samotné nominace mezi šest nejlepších si strašně moc vážím,“ řekl Přindiš přes sociální média. Vítek přijímá „lajky“ na této stránce: http://www.worldpaddleawards.com/nominees/2017-vit-prindis-czech-republic.

Čerstvě sedmnáctiletá závodnice TJ VS Litovel je překvapením sezóny a velkým talentem. Čtvrtá ze seniorského šampionátu v Pau dominovala ve většině juniorských závodů K1 žen ve sjezdu na divoké vodě. Za Barboru Dimovovou hlasujte zde: http://www.worldpaddleawards.com/nominees/2017-barbora-dimovova-czech-republic.

Josefa Fuksu staršího mezi rychlostními kanoisty není třeba představovat. Za svou 53letou kariéru trenéra stihnul vychovat množství světových šampionů a medailistů z mezinárodních závodů. Dědeček mistra světa Martina Fuksy dokázal vytvořit v Nymburku klub, který je neoficiálně nazýván nejlepší loděnicí světa. Můžete ho podpořit v boji o Foundation Award na této stránce: http://www.worldpaddleawards.com/nominees/2017-josef-fuksa-czech-republic.

Vítězové jednotlivých kategorií loňského ročníku jsou uvedení v seznamu zde: http://www.worldpaddleawards.com/winners/2016-winners.

Instagram #czechcanoe

Paddleboarding

thumb logo Cesky pohar 2019

4.-5. 5. Magna Cup Nymburk
18.-19.5. Paddles  Up Seč
1.-2.6. SUP Mácháč
15.-16.6. Paddleboard Fest Brno
3.8. Snowboardel SUP Fest Praha
4.8. Vrané Praha
17.-18.8. MČR Vranovská pláž
11.-12.10. Krumlovský maraton

 

Planet Canoe

Planet Canoe

Časopis vydávaný ICF
aktuálně s Josefem Dostálem
(anglicky)