Kanoe.cz

Troja Florbal Cup 2014 ovládl tým ŠKP Bratislava

florbalChlapci z Bratislavy si o uplynulém víkendu vysloužili druhý zápis na nový putovní pohár vyrobený na počest zakladatele turnaje, Michala Makovského a vyrovnaly tím počet vítězství domácího pořadatelského týmu USK Praha A, který letos vystupoval pod názvem USK Praha M a vybojoval třetí místo, po napínavém souboji s TJ Klášterec.

 

Do finálového zápasu se probojoval i loňský vítěz TJVS Kadaň A a dlouho to vypadalo, že poprvé v historii ovládne stejný tým dva ročníky po sobě. Nakonec se však bojovníci z Kadaně museli spokojit s druhým místem. Oceněné týmy si odvezly ceny od sponzorů turnaje firem Salming, I‘M FIT, Exceed Nutrition a USK Praha.

Zápolit o nový putovní pohár přijelo do loděnice v Troji 21 týmů ze všech koutů republiky a všichni hráči předvedli skvělé výkony a potvrdili zvyšující se úroveň tohoto turnaje. Rád bych tedy všem zúčastněným, pořadatelům, kapele “Noty“ a sponzorům velice rád poděkoval za velice příjemný víkend a věřím, že se příští rok znovu setkáme touto dobou v Troji.

Vít Přindiš
Organizátor Troja Florbal Cup 2014

Instagram #czechcanoe

ME Bělehrad

belgrade2018 logo 1357.jpg

Mistrovství Evropy

Český pohár Skupiny ČEZ

ME slalom Tacen

Tacen 2017

SP Ivrea

logo ivrea
Live stream
Online výsledky
ČT Sport - přímý přenos
neděle 3.9. 13:30-14:30

3.SP Markkleeberg

 

Planet Canoe

Planet Canoe

Časopis vydávaný ICF
aktuálně s Josefem Dostálem
(anglicky)