Kanoe.cz

Vodácký časopis Pádler 2/2018 přináší pořádnou dávku jarní vodácké inspirace

padler 2 2018 jediny vodacky casopis titulni strana tanvaldska kamenice martin kozakS průběhem vodáckého jara tradičně vyšlo i druhé vydání vodáckého časopisu Pádler. Jako obvykle v něm najdete spoustu inspirativního čtení nejen z Česka, ale taky ze zahraničí. A co v novém Pádlerovi najdete?

Rozhovory s Vítem Přindišem, Bet Brabcovou a Jiřím Rohanem, plakát s pozvánkou na ME ve vodním slalomu, reportáže z českých řek - Dyje, Labe, Rozkoš, Les Království, krásnou fotogalerii z jarní Kamenice. Podíváme se i na pádlování v zahraničí. Třeba do azurových lagun ve Francouzské Polynésii, na divoké řeky ruského pohoří Altaj nebo do severního Norska, do okolí města Trondheim. Nechybí ani tradiční recenze vybavení, kterých jsme pro vás tentokrát připravených hned 7 a v pokračování seriálu o vodáckém tréninku se dočtete, jak se správně trénuje na vodácké maratony a jak potom trénink zúročit v samotném závodě.

padler 2 2018 jediny vodacky casopis magazin francouzska polynesie bora bora tahiti kajak plavba plachetnice jachta jan hocek inspiraPodrobný obsah Pádlera si můžete přečíst zde: www.padler.cz/vydana-cisla/35723-casopis-padler-2-2018-to-je-poradna-varka-jarni-vodacke-inspirace/

A jak Pádlera získat? Předplatit na novém eshopu eshop.svetbehu.cz/produkt/casopis-padler/

Zajít do vodáckého obchodu nebo trafiky.

Nebo zakoupit elektronickou verzi na www.alza.cz/media/padler-padler-2-2018-d5315332.htm

Instagram #czechcanoe

Paddleboarding

thumb logo Cesky pohar 2019

4.-5. 5. Magna Cup Nymburk
18.-19.5. Paddles  Up Seč
1.-2.6. SUP Mácháč
15.-16.6. Paddleboard Fest Brno
3.8. Snowboardel SUP Fest Praha
4.8. Vrané Praha
17.-18.8. MČR Vranovská pláž
11.-12.10. Krumlovský maraton

 

Planet Canoe

Planet Canoe

Časopis vydávaný ICF
aktuálně s Josefem Dostálem
(anglicky)