Kanoe.cz

Změna řazení kategorie ČSK DV

Změnili jsme strukturu kategorie ČSK DV, aby se logicky oddělily zprávy svazové od zpráv ze sportovních událostí a od statických dokumentů. Nejlépe je vidět změna rozbalením celé struktury webu v menu úvod

Vytvořili jsme novou kategorii Slalom a sjezd. V ní jsou následující podkategorie:

  • V  ČSK DV budou umístěny zprávy svazu, zápisy ze zasedání a organizační struktura
  • Ve Výsledky budou jednak výsledkové události (typu "Béďa zajel bronz na MS v Seu") a dále výsledkové přehledy (žebříčky, výsledky všech závodů). 
  • V podkategorii Slalom a v podkategorii Sjezd bude jen to, co je specifické pro tyto dva sporty, (příklad: nemá smysl tam dávat směrnice, protože ty jsou společné)
  • Přímo pod Slalom a sjezd jsou zařazeny kategorie SCM a Rozhodčí

Nic se neztratí: Protože Slalom a sjezd v zahrnuje všechny tyto podkategorie, budou všechny články ze svazu, články pro rozhodčí a pro SCM a stejně tak i články jen pro slalom nebo je pro sjezd zobrazovány ve výpisu aktuálních článků kategorie Slalom a sjezd a také v hlavních článcích na úvodní straně (ty, u kterých se nastaví Hlavní článek při vkládání).

Úpravami se výrazně zjednoduší správa dokumentů, které předtím zapadly v řadě jiných oznámení a máme možnost na některých stránkách zařadit výpisy často prohlížených článků, jako je například přehled všech žebříčků.

Instagram #czechcanoe

ME Bělehrad

belgrade2018 logo 1357.jpg

Mistrovství Evropy

ME slalom Tacen

Tacen 2017

SP Ivrea

logo ivrea
Live stream
Online výsledky
ČT Sport - přímý přenos
neděle 3.9. 13:30-14:30

3.SP Markkleeberg

 

Planet Canoe

Planet Canoe

Časopis vydávaný ICF
aktuálně s Josefem Dostálem
(anglicky)