Výsledky ČSKDV

Archiv výsledků Českého svazu kanoistů sekce divoká voda.
Připomínky či jakékoliv historické materiály prosím posílejte na email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Termínová listina a výsledky závodů ČSKDV, rok 2020

Nejnovější výsledky

závoddatumvýsledkystav
 
Podzimní sjezdy na Lužnici TJ Jiskra Bechyně
142Podzimní sjezd na Lužnici24.10.2020 Závod zrušen: Covid 19
143Podzimní sjezd na Lužnici24.10.2020 Závod zrušen: Covid 19
7. a 8. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + AMČR a družstev ve Vyšším Brodě TJ Loko Plzeň
1497. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + AMČR ve Vyšším Brodě17.10.2020 Závod zrušen: Covid 19
150Mistrovství ČR družstev k klasickém sjezdu ve Vyšším Brodě17.10.2020 Závod zrušen: Covid 19
1518. Český pohár v klasickém sjezdu ve Vyšším Brodě18.10.2020 Závod zrušen: Covid 19
Krumlovský maraton SK Vltava Č. Krumlov z.s.
141Krumlovský maraton10.10.2020   
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
146Sjezd na Chrudimce08.10.2020xls     schváleno 12.10.20 21:14
BOBR CUP TJ Vodní Sporty Litovel
140BOBR CUP03.10.2020   
Hanácké slalomy UP Olomouc
136Hanácký slalom a pohár 17. listopadu26.09.2020xls     schváleno 28.09.20 10:09
137Hanácký slalom a pohár 17. listopadu27.09.2020xls     schváleno 28.09.20 10:09
Slalomy v Třebechovicích SK Třebechovice
134Slalom v Třebechovicích26.09.2020xls     schváleno 28.09.20 18:23
135Slalom v Třebechovicích27.09.2020xls     schváleno 28.09.20 18:23
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
145Sjezd na Chrudimce24.09.2020xls     schváleno 12.10.20 21:08
51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje VS Tábor
4551. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje19.09.2020xls     schváleno 21.09.20 10:55
4651. ročník Slalomu o štít města Tábora 20.09.2020xls     schváleno 21.09.20 10:55
Slalomy ve Veselí n.M. SK Veselí nad Moravou
92Slalom ve Veselí n.M.19.09.2020xls     schváleno 22.09.20 21:24
93Slalom ve Veselí n.M.20.09.2020xls     schváleno 22.09.20 21:24
Mistrovství Evropy ve slalomu v Troji Univerzitní sportovní klub Praha
02020 ECA Mistrovství Evropy ve vodním slalomu v Praze-Troji20.09.2020   
02020 ECA Mistrovství Evropy ve vodním slalomu v Praze-Troji19.09.2020   
1332020 ECA Mistrovství Evropy ve vodním slalomu v Praze-Troji18.09.2020   
Mistrovství ČR dorostu ve slalomu a sprintu ve Veltrusech TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
129Mistrovství ČR dorostu družstev ve slalomu ve Veltrusech12.09.2020xls     schváleno 12.09.20 20:56
130Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech12.09.2020xls     schváleno 12.09.20 20:48
131Mistrovství ČR dorostu družstev ve sprintu ve Veltrusech13.09.2020xls     schváleno 13.09.20 18:28
132Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech13.09.2020xls     schváleno 13.09.20 18:28
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
144Sjezd na Chrudimce10.09.2020xls     schváleno 12.10.20 10:00
Východočeský vodácký maraton TJ Syntesia Pardubice
126Východočeský vodácký maraton05.09.2020   
7. a 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 5. a 6. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce SK Žižkov
1477. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce05.09.2020xls     schváleno 06.09.20 07:13
1488. Český pohár Skupiny ČEZ + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce06.09.2020   
5. a 6. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR sprint SK Vltava Č. Krumlov z.s.
1245. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR 29.08.2020xls     schváleno 31.08.20 08:03
1256. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR30.08.2020xls     schváleno 31.08.20 08:03
5. a 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23 + MČR družstev SK VS Č. Budějovice
121Mistrovství ČR družstev ve slalomu na Lipně28.08.2020xls     schváleno 31.08.20 09:17
1225. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR 29.08.2020xls     schváleno 31.08.20 07:46
1236. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U2330.08.2020xls     schváleno 31.08.20 07:46
Mistrovství ČR žáků ve slalomu a sprintu na Křivoklátu KK Rakovník
117Mistrovství ČR žáků ve slalomu družstev na Křivoklátu22.08.2020xls     schváleno 24.08.20 07:09
118Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu22.08.2020xls     schváleno 24.08.20 07:09
119Mistrovství ČR žáků ve sprintu družstev na Křivoklátu23.08.2020xls     schváleno 24.08.20 07:09
120Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu23.08.2020xls     schváleno 24.08.20 07:09
901Mistrovství ČR žáků v kombinaci na Křivoklátu22.08.2020 - 23.08.2020xls     schváleno 24.08.20 16:32
Slalomy O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů SK VS Karbo Benátky
114Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů15.08.2020xls     schváleno 16.08.20 21:04
115Slalom O cenu Tyrolitu16.08.2020xls     schváleno 16.08.20 21:04
Slalomy v Brně Kanoe Klub Spoj Brno
112Slalom v Brně15.08.2020xls     schváleno 16.08.20 21:30
113Slalom v Brně - krajský přebor16.08.2020xls     schváleno 16.08.20 21:30
ECA CUP ve slalomu v Roudnici n.L. Klub Kanoistika Roudnice n.L.
116ECA CUP ve slalomu v Roudnici n.L.14.08.2020-16.08.2020   
Slalomy ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
105Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka08.08.2020xls     schváleno 10.08.20 10:08
106Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka09.08.2020xls     schváleno 10.08.20 10:08
3. a 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + MČR družstev + 3. a 4. Český pohár žáků ve sjezdu + ECA CUP TJ Syntesia Pardubice
1073. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném08.08.2020xls     schváleno 10.08.20 08:00
1083. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP08.08.2020xls     schváleno 10.08.20 08:00
109MČR družstev + ECA CUP teams ve sprintu v Českém Vrbném08.08.2020xls     schváleno 10.08.20 08:01
1104. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném09.08.2020xls     schváleno 10.08.20 08:01
1114. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři09.08.2020xls     schváleno 10.08.20 08:01
3. a 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závody Univerzitní sportovní klub Praha
383. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod 01.08.2020xls     schváleno 01.08.20 23:03
394. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod02.08.2020xls     schváleno 03.08.20 07:37
Slalomy pod Borskou přehradou TJ Loko Plzeň
102Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů01.08.2020xls     schváleno 03.08.20 12:53
103Slalom pod Borskou přehradou02.08.2020xls     schváleno 03.08.20 12:53
1. a 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závody TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
251. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod25.07.2020xls     schváleno 26.07.20 08:49
262. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod26.07.2020xls     schváleno 27.07.20 07:23
Sjezdy a sprinty v Třebechovicích SK Třebechovice
98Sjezd v Třebechovicích25.07.2020xls     schváleno 28.07.20 09:29
99Sprint v Třebechovicích25.07.2020xls     schváleno 28.07.20 09:29
100Sjezd v Třebechovicích26.07.2020xls     schváleno 28.07.20 09:29
101Sprint v Třebechovicích26.07.2020xls     schváleno 28.07.20 09:29
Sjezdy na Svitavě Kanoe Klub Spoj Brno
1Sjezd na Svitavě - přebor Brno18.07.2020xls     schváleno 19.07.20 14:19
2Sjezd na Svitavě- přebor JM kraje 18.07.2020xls     schváleno 19.07.20 14:19
Letní slalomy v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů SK VS Č. Budějovice
96Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů18.07.2020xls     schváleno 19.07.20 10:17
97Letní slalom - Pohár Lídy Polesné19.07.2020xls     schváleno 19.07.20 20:29
Slalomy na voleji + 4. Český pohár veteránů TJ Syntesia Pardubice
94Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů11.07.2020xls     schváleno 14.07.20 08:54
95Slalom na voleji12.07.2020xls     schváleno 14.07.20 08:56
3. a 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Klub Kanoistika Roudnice n.L.
1273. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.11.07.2020xls     schváleno 11.07.20 20:16
1284. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.12.07.2020xls     schváleno 12.07.20 19:14
1. a 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném SK VS Č. Budějovice
701. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném04.07.2020xls     schváleno 04.07.20 20:39
712. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném05.07.2020xls     schváleno 05.07.20 18:39
Slalomy v Kadani TJ DNT VS Kadaň
90Slalom v Kadani04.07.2020xls     schváleno 06.07.20 10:22
91Slalom v Kadani05.07.2020xls     schváleno 06.07.20 10:22
Vysokomýtské slalomy SKK Vysoké Mýto
88Vysokomýtský slalom27.06.2020xls     schváleno 29.06.20 20:03
89Vysokomýtský slalom28.06.2020xls     schváleno 29.06.20 20:03
3. a 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích Otava Strakonice
863. Český pohár žáků ve Strakonicích27.06.2020xls     schváleno 27.06.20 18:37
874. Český pohár žáků ve Strakonicích28.06.2020xls     schváleno 28.06.20 19:21
Slalomy v Dolních Kounicích TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
84Slalom v Dolních Kounicích27.06.2020 Závod zrušen: velká voda
85Slalom v Dolních Kounicích28.06.2020 Závod zrušen: velká voda
Vysokomýtský sjezd SKK Vysoké Mýto
83Vysokomýtský sjezd27.06.2020xls     schváleno 29.06.20 20:03
Akademické MČR ve slalomu a sprintu v Olomouci UP Olomouc
81Akademické MČR ve slalomu v Olomouci25.06.2020   
82Akademické MČR ve sprintu v Olomouci25.06.2020   
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
80Sjezd na Chrudimce25.06.2020xls     schváleno 11.07.20 20:25
1. a 2. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách SK VS Karbo Benátky
781. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách20.06.2020xls     schváleno 22.06.20 08:56
792. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách21.06.2020 Závod zrušen: velká voda
Křivoklátské slalomy + MČR veteránů KK Rakovník
72Křivoklátský slalom + MČR veteránů13.06.2020xls     schváleno 14.06.20 21:09
73Křivoklátský slalom14.06.2020xls     schváleno 14.06.20 21:09
MČR dorostu, U23 a žáků ve sjezdu v Postřelmově + 1. a 2 ČPž + veřejné sjezdy Vodní sporty Desná
74MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd13.06.2020xls     schváleno 13.06.20 22:31
75MČR družstev dorostu ve sjezdu v Postřelmově13.06.2020xls     schváleno 13.06.20 22:31
76MČR družstev žáků ve sjezdu v Postřelmově14.06.2020xls     neoficiální
77MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd14.06.2020xls     schváleno 14.06.20 18:48
1. a 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici Klub Kanoistika Roudnice n.L.
561. Český pohár ve sprintu v Roudnici06.06.2020xls     schváleno 06.06.20 18:46
572. Český pohár ve sprintu v Roudnici07.06.2020xls     schváleno 07.06.20 19:28
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
69Sjezd na Chrudimce04.06.2020xls     schváleno 06.07.20 09:44
Sjezd na Vltavě SK Vltava Č. Krumlov z.s.
68Sjezd na Vltavě02.06.2020xls     schváleno 06.06.20 06:59
Sušické slalomy Klub vodních sportů Sušice z.s.
66Sušický slalom30.05.2020 Závod zrušen:
67Sušický slalom31.05.2020 Závod zrušen:
Slalomy v Kroměříži VK Kroměříž
64Slalom v Kroměříži30.05.2020 Závod zrušen:
65Slalom v Kroměříži31.05.2020 Závod zrušen:
Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje UP Olomouc
43Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje27.05.2020xls     schváleno 28.05.20 15:16
Slalomy na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů TJ Klub kanoistiky Železný Brod
54Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů16.05.2020 Závod zrušen:
55Slalom na Paraplíčku17.05.2020 Závod zrušen:
Trénink Kamenice TJ Bohemians Praha
0Trénink na Kamenici25.04.2020-26.04.2020 Závod zrušen:
Trutnovské slalomy + MČR veteránů + 1.Český pohár veteránů Loko Trutnov
29Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. ČPV18.04.2020 Závod zrušen:
30Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů19.04.2020 Závod zrušen:

Kalendář akcí a výsledky

závoddatumvýsledkystav
Sjezdy v Hanušovicích Vodní sporty Desná
Akce byla zrušena: Covid 19
7Sjezd v Hanušovicích 128.03.2020   
8Sjezd v Hanušovicích 228.03.2020   
9Sjezd v Hanušovicích 329.03.2020   
10Sjezd v Hanušovicích 429.03.2020   
Sjezdy na Sázavě TJ Bohemians Praha
Akce byla zrušena: Covid 19
3Sjezd na Sázavě28.03.2020   
4Sjezd na Sázavě28.03.2020   
5Sjezd na Sázavě29.03.2020   
6Sjezd na Sázavě29.03.2020   
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
Akce byla zrušena: Covid 19
11Sjezd na Chrudimce02.04.2020   
Jarní slalomy v Českém Vrbném SK VS Č. Budějovice
Akce byla zrušena: Covid 19
16Jarní slalom v Českém Vrbném dolní trať04.04.2020   
17Jarní slalomy v Českém Vrbném horní trať04.04.2020   
18Jarní slalom v Českém Vrbném dolní trať05.04.2020   
19Jarní slalom v Českém Vrbném horní trať05.04.2020   
Stružnická peřej SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
Akce byla zrušena: Covid 19
1441. ročník Stružnická peřej04.04.2020   
1541. ročník Stružnická peřej05.04.2020   
1. a 2. Český pohár ve sprintu a klasickém sjezdu UP Olomouc
Akce byla zrušena: Covid 19
121. Český pohár ve sprintu v Hanušovicích04.04.2020   
132. Český pohár v klasickém sjezdu v Hanušovicích05.04.2020   
Podřipské slalomy Klub Kanoistika Roudnice n.L.
Akce byla zrušena: Covid 19
23Podřipský slalom11.04.2020   
24Podřipský slalom12.04.2020   
3. a 4. Český pohár v klasickém sjezdu +MČR + MČR U23, veteránů a družstev na Čeňkově Pile TJ Loko Plzeň
Akce byla zrušena: Covid 19
203. Český pohár v klasickém sjezdu+ MČR U23 + veteránů na Čeňkově Pile11.04.2020   
21MČR družstev v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile11.04.2020   
224. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Čeňkově Pile12.04.2020   
Trutnovské slalomy + MČR veteránů + 1.Český pohár veteránů Loko Trutnov
    rozpis
29Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. ČPV18.04.2020 Závod zrušen:
30Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů19.04.2020 Závod zrušen:
Slalomy v Zábřehu Vodní sporty Zábřeh
Akce byla zrušena: Covid 19
27Slalom v Zábřehu18.04.2020   
28Slalom v Zábřehu19.04.2020   
Jarní sjezdy na Lužnici TJ Jiskra Bechyně
Akce byla zrušena: Covid 19
31Jarní sjezd na Lužnici18.04.2020   
32Jarní sjezd na Lužnici18.04.2020   
33Jarní sjezd na Lužnici19.04.2020   
34Jarní sjezd na Lužnici19.04.2020   
Trutnovské slalomy + MČR veteránů + 1.Český pohár veteránů Loko Trutnov
Akce byla zrušena: Covid 19
29Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. ČPV - zrušen18.04.2020   
30Trutnovský slalom + MČR veteránů19.04.2020   
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
Akce byla zrušena: Covid 19
35Sjezd na Chrudimce23.04.2020   
Spálovské slalomy Delfín Jablonec
Akce byla zrušena: Covid 19
36Spálovský slalom na Kamenici25.04.2020 Závod zrušen:
37Spálovský slalom na Kamenici26.04.2020 Závod zrušen:
Trénink Kamenice TJ Bohemians Praha
    rozpis
0Trénink na Kamenici25.04.2020-26.04.2020 Závod zrušen:
1. a 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě KK Opava
Akce byla zrušena: Covid 19
401. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě02.05.2020   
412. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě03.05.2020   
Sprint v Českém Krumlově SK Vltava Č. Krumlov z.s.
Akce byla zrušena: Covid 19
42Sprint v Českém Krumlově05.05.2020   
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
Akce byla zrušena: Covid 19
44Sjezd na Chrudimce07.05.2020   
Slalomy v Ostravě VK Tzunami Ostrava
Akce byla zrušena: Covid 19
51Slalom v Ostravě09.05.2020   
52Slalom v Ostravě10.05.2020   
Sjezdy a sprinty ve Dvoře Králové TJ Dvůr Králové
Akce byla zrušena: Covid 19
47Sprint ve Dvoře Králové09.05.2020   
48Sprint ve Dvoře Králové09.05.2020   
49Sjezd ve Dvoře Králové10.05.2020   
50Sjezd ve Dvoře Králové10.05.2020   
Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje UP Olomouc
Akce byla zrušena: Covid 19
53Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje13.05.2020   
Slalomy na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů TJ Klub kanoistiky Železný Brod
    rozpis
54Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů16.05.2020 Závod zrušen:
55Slalom na Paraplíčku17.05.2020 Závod zrušen:
Slalomy na Paraplíčku TJ Klub kanoistiky Železný Brod
Akce byla zrušena: Covid 19
64Slalomy na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů16.05.2020   
65Slalomy na Paraplíčku17.05.2020   
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
Akce byla zrušena: Covid 19
58Sjezd na Chrudimce21.05.2020   
1. a 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
Akce byla zrušena: Covid 19
611. Národní kontrolní závod ve Veltrusech23.05.2020   
622. Národní kontrolní závod ve Veltrusech24.05.2020   
Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje SK Vltava Č. Krumlov z.s.
Akce byla zrušena: Covid 19
63Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje23.05.2020   
Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje UP Olomouc
    rozpis
43Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje27.05.2020     schváleno 28.05.20 15:16
Sušické slalomy Klub vodních sportů Sušice z.s.
    rozpis
66Sušický slalom30.05.2020 Závod zrušen:
67Sušický slalom31.05.2020 Závod zrušen:
Slalomy v Kroměříži VK Kroměříž
    rozpis
64Slalom v Kroměříži30.05.2020 Závod zrušen:
65Slalom v Kroměříži31.05.2020 Závod zrušen:
Sjezd na Vltavě SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    rozpis
68Sjezd na Vltavě02.06.2020     schváleno 06.06.20 06:59
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis
69Sjezd na Chrudimce04.06.2020     schváleno 06.07.20 09:44
1. a 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici Klub Kanoistika Roudnice n.L.
    rozpis
561. Český pohár ve sprintu v Roudnici06.06.2020     schváleno 06.06.20 18:46
572. Český pohár ve sprintu v Roudnici07.06.2020     schváleno 07.06.20 19:28
Křivoklátské slalomy + MČR veteránů KK Rakovník
    rozpis
72Křivoklátský slalom + MČR veteránů13.06.2020     schváleno 14.06.20 21:09
73Křivoklátský slalom14.06.2020     schváleno 14.06.20 21:09
MČR dorostu, U23 a žáků ve sjezdu v Postřelmově + 1. a 2 ČPž + veřejné sjezdy Vodní sporty Desná
    rozpis
74MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd13.06.2020     schváleno 13.06.20 22:31
75MČR družstev dorostu ve sjezdu v Postřelmově13.06.2020     schváleno 13.06.20 22:31
76MČR družstev žáků ve sjezdu v Postřelmově14.06.2020     neoficiální
77MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd14.06.2020     schváleno 14.06.20 18:48
1. a 2. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách SK VS Karbo Benátky
    rozpis
781. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách20.06.2020     schváleno 22.06.20 08:56
792. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách21.06.2020 Závod zrušen: velká voda
Akademické MČR ve slalomu a sprintu v Olomouci UP Olomouc
    rozpis
81Akademické MČR ve slalomu v Olomouci25.06.2020   
82Akademické MČR ve sprintu v Olomouci25.06.2020   
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis
80Sjezd na Chrudimce25.06.2020     schváleno 11.07.20 20:25
Vysokomýtské slalomy SKK Vysoké Mýto
    rozpis
88Vysokomýtský slalom27.06.2020     schváleno 29.06.20 20:03
89Vysokomýtský slalom28.06.2020     schváleno 29.06.20 20:03
3. a 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích Otava Strakonice
    rozpis
863. Český pohár žáků ve Strakonicích27.06.2020     schváleno 27.06.20 18:37
874. Český pohár žáků ve Strakonicích28.06.2020     schváleno 28.06.20 19:21
Slalomy v Dolních Kounicích TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
    rozpis
84Slalom v Dolních Kounicích27.06.2020 Závod zrušen: velká voda
85Slalom v Dolních Kounicích28.06.2020 Závod zrušen: velká voda
Vysokomýtský sjezd SKK Vysoké Mýto
    rozpis
83Vysokomýtský sjezd27.06.2020     schváleno 29.06.20 20:03
1. a 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném SK VS Č. Budějovice
    rozpis
701. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném04.07.2020     schváleno 04.07.20 20:39
712. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném05.07.2020     schváleno 05.07.20 18:39
Slalomy v Kadani TJ DNT VS Kadaň
    rozpis
90Slalom v Kadani04.07.2020     schváleno 06.07.20 10:22
91Slalom v Kadani05.07.2020     schváleno 06.07.20 10:22
Slalomy na voleji + 4. Český pohár veteránů TJ Syntesia Pardubice
    rozpis
94Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů11.07.2020     schváleno 14.07.20 08:54
95Slalom na voleji12.07.2020     schváleno 14.07.20 08:56
3. a 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Klub Kanoistika Roudnice n.L.
    rozpis
1273. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.11.07.2020     schváleno 11.07.20 20:16
1284. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.12.07.2020     schváleno 12.07.20 19:14
Sjezdy na Svitavě Kanoe Klub Spoj Brno
    rozpis
1Sjezd na Svitavě - přebor Brno18.07.2020     schváleno 19.07.20 14:19
2Sjezd na Svitavě- přebor JM kraje 18.07.2020     schváleno 19.07.20 14:19
Letní slalomy v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů SK VS Č. Budějovice
    rozpis
96Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů18.07.2020     schváleno 19.07.20 10:17
97Letní slalom - Pohár Lídy Polesné19.07.2020     schváleno 19.07.20 20:29
1. a 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závody TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
    rozpis
251. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod25.07.2020     schváleno 26.07.20 08:49
262. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod26.07.2020     schváleno 27.07.20 07:23
Sjezdy a sprinty v Třebechovicích SK Třebechovice
    rozpis
98Sjezd v Třebechovicích25.07.2020     schváleno 28.07.20 09:29
99Sprint v Třebechovicích25.07.2020     schváleno 28.07.20 09:29
100Sjezd v Třebechovicích26.07.2020     schváleno 28.07.20 09:29
101Sprint v Třebechovicích26.07.2020     schváleno 28.07.20 09:29
3. a 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závody Univerzitní sportovní klub Praha
    rozpis
383. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod 01.08.2020     schváleno 01.08.20 23:03
394. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod02.08.2020     schváleno 03.08.20 07:37
ICF World Ranking Race Praha 2020 Univerzitní sportovní klub Praha
Akce byla zrušena: Covid 19
104ICF World Ranking Race Praha 202001.08.2020-02.08.2020   
Slalomy pod Borskou přehradou TJ Loko Plzeň
    rozpis
102Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů01.08.2020     schváleno 03.08.20 12:53
103Slalom pod Borskou přehradou02.08.2020     schváleno 03.08.20 12:53
Slalomy ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
    rozpis
105Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka08.08.2020     schváleno 10.08.20 10:08
106Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka09.08.2020     schváleno 10.08.20 10:08
3. a 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + MČR družstev + 3. a 4. Český pohár žáků ve sjezdu + ECA CUP TJ Syntesia Pardubice
    rozpis
1073. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném08.08.2020     schváleno 10.08.20 08:00
1083. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP08.08.2020     schváleno 10.08.20 08:00
109MČR družstev + ECA CUP teams ve sprintu v Českém Vrbném08.08.2020     schváleno 10.08.20 08:01
1104. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném09.08.2020     schváleno 10.08.20 08:01
1114. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři09.08.2020     schváleno 10.08.20 08:01
ECA CUP ve slalomu v Roudnici n.L. Klub Kanoistika Roudnice n.L.
    rozpis
116ECA CUP ve slalomu v Roudnici n.L.14.08.2020-16.08.2020   
Slalomy O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů SK VS Karbo Benátky
    rozpis
114Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů15.08.2020     schváleno 16.08.20 21:04
115Slalom O cenu Tyrolitu16.08.2020     schváleno 16.08.20 21:04
Slalomy v Brně Kanoe Klub Spoj Brno
    rozpis
112Slalom v Brně15.08.2020     schváleno 16.08.20 21:30
113Slalom v Brně - krajský přebor16.08.2020     schváleno 16.08.20 21:30
Mistrovství ČR žáků ve slalomu a sprintu na Křivoklátu KK Rakovník
    rozpis
117Mistrovství ČR žáků ve slalomu družstev na Křivoklátu22.08.2020     schváleno 24.08.20 07:09
118Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu22.08.2020     schváleno 24.08.20 07:09
119Mistrovství ČR žáků ve sprintu družstev na Křivoklátu23.08.2020     schváleno 24.08.20 07:09
120Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu23.08.2020     schváleno 24.08.20 07:09
901Mistrovství ČR žáků v kombinaci na Křivoklátu22.08.2020 - 23.08.2020     schváleno 24.08.20 16:32
5. a 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23 + MČR družstev SK VS Č. Budějovice
    rozpis
121Mistrovství ČR družstev ve slalomu na Lipně28.08.2020     schváleno 31.08.20 09:17
1225. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR 29.08.2020     schváleno 31.08.20 07:46
1236. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U2330.08.2020     schváleno 31.08.20 07:46
5. a 6. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR sprint SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    rozpis
1245. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR 29.08.2020     schváleno 31.08.20 08:03
1256. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR30.08.2020     schváleno 31.08.20 08:03
Východočeský vodácký maraton TJ Syntesia Pardubice
    rozpis
126Východočeský vodácký maraton05.09.2020   
7. a 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 5. a 6. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce SK Žižkov
    rozpis
1477. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce05.09.2020     schváleno 06.09.20 07:13
1488. Český pohár Skupiny ČEZ + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce06.09.2020   
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis
144Sjezd na Chrudimce10.09.2020     schváleno 12.10.20 10:00
Mistrovství ČR dorostu ve slalomu a sprintu ve Veltrusech TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
    rozpis
129Mistrovství ČR dorostu družstev ve slalomu ve Veltrusech12.09.2020     schváleno 12.09.20 20:56
130Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech12.09.2020     schváleno 12.09.20 20:48
131Mistrovství ČR dorostu družstev ve sprintu ve Veltrusech13.09.2020     schváleno 13.09.20 18:28
132Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech13.09.2020     schváleno 13.09.20 18:28
Mistrovství Evropy ve slalomu v Troji Univerzitní sportovní klub Praha
    rozpis
02020 ECA Mistrovství Evropy ve vodním slalomu v Praze-Troji19.09.2020   
02020 ECA Mistrovství Evropy ve vodním slalomu v Praze-Troji20.09.2020   
1332020 ECA Mistrovství Evropy ve vodním slalomu v Praze-Troji18.09.2020   
51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje VS Tábor
    rozpis
4551. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje19.09.2020     schváleno 21.09.20 10:55
4651. ročník Slalomu o štít města Tábora 20.09.2020     schváleno 21.09.20 10:55
Slalomy ve Veselí n.M. SK Veselí nad Moravou
    rozpis
92Slalom ve Veselí n.M.19.09.2020     schváleno 22.09.20 21:24
93Slalom ve Veselí n.M.20.09.2020     schváleno 22.09.20 21:24
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis
145Sjezd na Chrudimce24.09.2020     schváleno 12.10.20 21:08
Hanácké slalomy UP Olomouc
    rozpis
136Hanácký slalom a pohár 17. listopadu26.09.2020     schváleno 28.09.20 10:09
137Hanácký slalom a pohár 17. listopadu27.09.2020     schváleno 28.09.20 10:09
Slalomy v Třebechovicích SK Třebechovice
    rozpis
134Slalom v Třebechovicích26.09.2020     schváleno 28.09.20 18:23
135Slalom v Třebechovicích27.09.2020     schváleno 28.09.20 18:23
Klatovské slalomy ve Strakonicích Kanoistický klub Klatovy z.s.
Akce byla zrušena: Covid-19 Omezení podmínek pořádání akcí
138Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči03.10.2020   
139Klatovský slalom ve Strakonicích04.10.2020   
BOBR CUP TJ Vodní Sporty Litovel
    rozpis
140BOBR CUP03.10.2020   
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis
146Sjezd na Chrudimce08.10.2020     schváleno 12.10.20 21:14
Krumlovský maraton SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    rozpis
141Krumlovský maraton10.10.2020   
7. a 8. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + AMČR a družstev ve Vyšším Brodě TJ Loko Plzeň
    rozpis
1497. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + AMČR ve Vyšším Brodě17.10.2020 Závod zrušen: Covid 19
150Mistrovství ČR družstev k klasickém sjezdu ve Vyšším Brodě17.10.2020 Závod zrušen: Covid 19
1518. Český pohár v klasickém sjezdu ve Vyšším Brodě18.10.2020 Závod zrušen: Covid 19
Podzimní sjezdy na Lužnici TJ Jiskra Bechyně
    rozpis
142Podzimní sjezd na Lužnici24.10.2020 Závod zrušen: Covid 19
143Podzimní sjezd na Lužnici24.10.2020 Závod zrušen: Covid 19

Partneři ČSK sekce divoká voda

AirMarineAlpinePRO

 

 

Facebook ICF

Kanoe.cz

Český vodácký server


Český svaz kanoistů, z.s.
Zátopkova 100/2
+420.242429245
info@kanoe.cz
Po-Pá: 9.00 - 16.00