Žebříček rozhodčích ČSKDV

Žebříček rozhodčích ČSKDV za rok 2014. Aktualizováno 18.11.

 

  rozhodčí počet bodů
pořadí jméno třída oddíl součet
1 Kočí Antonín 2 SK Mondi Štětí 110,5
2 Jílek Ladislav icf VS Zábřeh 109,5
3 Kuna Alois 1 SK VS ČB 103,5
4 Paraniak Jan 2 SKVS ČB 103,5
5 Borská Alena 2 SKVS ČB 93,5
6 Kratochvílová Heda icf SK UP Olomouc 88,5
7 Fusková Dana 1 TJ ValMez 77
8 Čiháček Jiří 1 Klatovy 76,5
9 Fořt Ivan icf PSK Olymp Praha 76,5
10 Hegerová Hana 2 KVS HK 76
11 Havlíková Iva 1 SK UP Olomouc 75,5
12 Dvořák Jaromír 2 SKVS ČB 72,5
13 Havlíková Táňa 1 SK UP Olomouc 70
14 Šedivá Iva 1 TJ Česká Lípa 66,5
15 Šedivá Kateřina 1 TJ Česká Lípa 66,5
16 Kneblová Hana icf TJ Ostrava 66
17 Vrána Karel 2 SK Mondi Štětí 62,5
18 Bednář Jaroslav 3 TJ Česká Lípa 61,5
19 Macíková Jana icf VSDK 61
20 Zýková Eva 1 TJ ČSAD Plzeň 60
21 Břečka Jan 2 SK Veselí n. Mor. 58
22 Rychterová Zdena icf TJ Dvůr Král. n.L. 57
23 Jordánová Lenka 3 SK Veselí 55,5
24 Heger Martin 2 KVS HK 54
25 Bohatý Karel 3 Třebechovice 51,5
26 Černohouzová Jindřiška 1 SK UP Olomouc 50,5
27 Skuhrovcová Ivana 1 TJ Česká Lípa 48
28 Gregorová Stanislava 2 TJ Dvůr Král. 43,5
29 Žůrková Jana 2 VK Kroměříž 43
30 Bouček Radovan 3 Trutnov 40
31 Burianová Eva 3 SKVS ČB 39
32 Bednář Otakar   TJ Česká Lípa 38,5
33 Bednárek Čestmír 3 VS Desná 38
34 Demjanová Lenka icf TJ OHŘE Klášterec 36
35 Hák Jiří 3 Loko Trutnov 32
36 Mráka Petr 3 SKUP Olomouc 32
37 Bohatý Libor 3 Slávia HK 31,5
38 Piskáček Jan 1 SK Mondi Štětí 31
39 Polívka Karel 3 SKVS Slavia HK 30
40 Krausová Tereza 3 SKUP Olomouc 28
41 Kratochvílová Michaela 2 SK UP Olomouc 27,5
42 Kolařík Vladimír 1 TJ ValMez 26,5
43 Kolaříková Michaela 2 TJ ValMez 26,5
44 Pokorný Martin   TJ Dvůr Král. n.L. 26,5
45 Piskáčková Iva 1 SK Mondi Štětí 25
46 Roleček Luděk icf SKK Vysoké Mýto 23
47 Řeháková Bára 3 TJVS Litovel 23
48 Martin Václav 1 Bohemians Pha 21,5
49 Galušková Anna 3 KVS Sušice 21
50 Lagnerová Jana 1 SK Domeček 21
51 Dvořáková Hana 3 SKVS ČB 19,5
52 Rolečková Libuše icf SKK Vysoké Mýto 19,5
53 Rudorferová Hana 3 SKUP Olomouc 18
54 Rychterová Petra 2 TJ Dvůr Král. n.L.  18
55 Roučková Jaroslava 1 SK Mondi Štětí 17
56 Kudějová Jana 1 Elektro 16,5
57 Kutý Tomáš 3 TJVS Litovel 15,5
58 Šedivý Václav 3 TJ Česká Lípa 15,5
59 Přikryl Lubor   VSK Rájec 15
60 Pokorný Ondřej 3   14,5
61 Černá Lenka 3   14
62 Macášek Josef 3 TJ Bechyně 14
63 Roleček Luděk ml. 2 SKK Vysoké Mýto 13,5
64 Fusková Dana ml. 1 TJ ValMez 13
65 Hala Jiří 3 SKUP Olomouc 13
66 Outrata Jindřich   Pardubice 13
67 Macášková Ladislava 3 TJ Bechyně 12,5
68 Přechová Eva 1 KVS Sušice 12
69 Boch Pavel 3 Semily 11
70 Vavrla Dušan 3 TSUNAMI 11
71 Divoký Vlastimil   SKVS ČB 10
72 Koudelka Zdeněk   SKVS ČB 10
73 Bican Jakub 3 SKVS ČB 7,5
74 Kulhánek Josef 3 Jablonec 7
75 Musil Pavel 3 Jablonec 7
76 Pechlátová Eva 1 KVS Sušice 6
77 Puškarčuková Miroslava 3 Č. Lípa 6
78 Boháč Robert 3 TSUNAMI 4
79 Fiala Hynek 3 SKUP Olomouc 4
80 Lagnerová Lenka 3 SK Domeček 4
81 Měšťan Ladislav   Bechyně 4
82 Měšťan Zdeněk   Bechyně 4
83 Lagner Václav 3 SK Domeček 1,5

Všem rozhodčím děkuji za rozhodování a  pomoc na všech závodech ČSKDV a těším se, že se budeme potkávat i v sezóně 2015.

Případné reklamace posílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..


Partneři ČSK sekce divoká voda

AirMarineAlpinePRO

 

 

Kanoe.cz

Český vodácký server


Český svaz kanoistů, z.s.
Zátopkova 100/2
+420.242429245
info@kanoe.cz
Po-Pá: 9.00 - 16.00

Uložit
Uživatelské nastavení cookies
Stránky využívají cookies pro zajištění co nejlepšího fungování pro čtenáře. Pokud se rozhodnete odmítnout použití cookies, nemusít stránky fungovat dle vašich představ.
Přijmout vše
Odmítnout vše
Číst více
Essential
Tytot cookies jsou potřebné pro zajištění správného fungování webu. Tyto nelze vypnout.
Admin Tools
Přijmout
Analytics
Nástroje pro analýzu dat návštěvnosti stránek.
Google Analytics
Přijmout
Odmítnout