• 1
  • 2
  • 3
image

Rychlostní kanoisté zamířili za přípravou do Livigna

Perfektně upravené běžecké tratě téměř 2000 metrů nad mořem, krásné Číst více
image

Přečtěte si rozhovor s Evou Svobodovou, manažerkou komunikace UNIQA

Pojišťovna UNIQA je dlouholetým partnerem vodních slalomářů. Podporuje nejlepší závodníky, Číst více
image

"Vodácká 30" vás zve na ročník 2022

Po nucené pauze zveme opět všechny vodáky a milovníky vody Číst více
image

USK „M“ obhájil vítězství na florbalovém turnaji

Po roční odmlce způsobené koronavirovou přestávkou se v sobotu 8. ledna Číst více
  • 1

Ocean Paddling v České republice ?

logo surfskiczProč ne! Stále intenzivnější aktivity českých vodáků a kanoistů v disciplíně vedenou pod ICF jako Canoe Ocean Paddling vyústí pravděpodobně velmi brzy v ustavení sportovně technické komise Ocean Paddling pod ČSK.

Účast na závodech a společné výjezdy na zahraniční akce vedly iniciátory české platformy této sportovní disciplíny k vydání základní informace pro českou kanoistickou veřejnost, vydání základních bezpečnostních doporučení a rad při provozování tohoto sportu, ke koordinaci termínové listiny pro možnou účast českých závodníků na závodech.

Vrcholem roku 2016 bude 1. Mistrovství ČR, pořádané v rámci 6. ročníku německého závodu Ostsee Cup ve Warnemunde u Rostocku ve dnech 6.‐ 7.8. 2016 s doprovodným paddling kempem u Baltského moře. Podrobnosti k závodu budou zvěřejněny v průběhu května.
Start českých sportovců na této soutěži, ale i na dalších, by měla koordinovat právě nově ustavená sportovně ‐ technická komise Ocean Padling v ČSK, jejíž hlavním cílem je šířit osvětu o této disciplíně ICF v České republice.
Hlavními iniciátory nové disciplíny v ČR jsou Michael Odvárko a Zbyněk Laube.

Seznamte se se základními informacemi o nové disciplíně, která vyvíjí v rámci působení v ICF řadu aktivit http://www.canoeicf.com/discipline/canoe‐ocean‐racing . Jednání s vedením Českého svazu kanoistů jsou příslibem pro další rozvoj aktivit Ocean Paddling pro jeho skalní příznivce v České republice.

Na webu kanoe.cz a nebo na facebookovém profilu Surfski.cz (https://www.facebook.com/Surfskicz-633528973448291/) budeme zveřejňovat postupně další informace.

 

 

 

Tagy: ocean paddling

  • All
  • Paddleboarding
  • Default
  • Title
  • Date

Kanoe.cz

Český vodácký server


Český svaz kanoistů, z.s.
Zátopkova 100/2
+420.242429245
info@kanoe.cz
Po-Pá: 9.00 - 16.00